Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By skous
#253232 Αν παλντως μιλάς για 2πλο καρότσι + 2βαλίτσες, νομίζω θέλεις κάτι με 500lt πορτ μπαγκαζ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.... (Ελπίζω στις 2 βαλίτσες να υπολογίζεις ότι η 1 θα ειπναι αποκλειστικά για τα πράγματα των μωρων)


< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#253240 Ναι οντως! Η Χ3 σκιζει σε λιτρα και διαμορφωση πορτμπαγκαζ! Αφου αρεσει και στην συζυγο :s_thumbsup

Εχει καραβι για Ελλαδα απο Κυπρο; Η θα το φερνεις με C-130; :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#253243 @dimik
Με το καλό φιλαρακι να έρθουν τα μωράκια σου!!!
Χτυπα ενα scout και καθαρισες.Έτσι απλά κ ταπεινά.

.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#253245 Σωστη η σκεψη να κρατησεις το Γκολφ, ερχονται 2 ακομα μελη στην οικογενεια, δεν ξερεις πως θα ειναι στην αρχη, τα παιδια αλλαζουν εκ βαθρων την καθημερινοτητα με εναν πααααρα πολυ ωραιο τροπο!
Ασε τον χρονο να περασει και οταν υπαρξει η αναγκη παιρνεις κατι αλλο.

Με το καλο! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By JBT
#253284 Το αμάξι που απολύτως ευχαριστιέμαι βέβαια είναι το...

















Φιατ ντομπλο :s_crazy

Τα πετάω όλα μέσα χωρίς την παραμικρή σκέψη και ζόρι :metalo: κι εννοείται τα μωρά τρελαίνονται, οπουδήποτε κάθονται ψηλά κι έχει καλή ορατότητα τούς αρέσει :s_airkiss

Στο τσακ ήμουν να πάρω κι εδώ ένα, τελευταία στιγμή βρήκα το πικασσο και το χτύπησα :s_music
Άβαταρ μέλους
By markvag
#253285
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#253288 Εγώ πάλι νομίζω ότι αν είναι να πάρεις περίπτερο, καλύτερα κάποιο suv, να απέχει πολύ από το έδαφος, να μπορείς να το χρησιμοποιησεις και σε δύσκολες συνθήκες.

.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#253296 Τα στεσοβαγκον είναι μακρουλα, δεν είναι καθόλου εύκολα στην κίνηση τους (νταξ ειδικά για γυναίκα είναι σκέτο βασανιστήριο).