Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα

ΗΚΤΑ

2
14%
2
14%
0
N/A
0
N/A
1
7%
1
7%
0
N/A
0
N/A
4
29%
4
29%
Άβαταρ μέλους
By JBT
#250280 Εικόνα

Διάλεξες;
























Τρέχα!
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#250341 Τρελό ενδιαφέρον και προσπεράσεις καλύτερες από την F1 όπως την έχουν καταντήσει, και γιατί όχι και...τζόγος, τέλειο !!!
Άβαταρ μέλους
By JBT
#250382 Ελπίζω να μην το πηγαίνετε πολιτικά!

:s_crazy
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#250543
JBT έγραψε:Ελπίζω να μην το πηγαίνετε πολιτικά!

:s_crazy


Δεν καταλαβαίνω αν εννοείς εμένα και ότι έγραψα, αν ναί, σου λέω ότι εννοώ τον Berni και τους συν αυτόν με τις προδιαγραφές κλπ, που βρήκες ότι υπάρχει πολιτική χροιά σε αυτό το σχόλιο ?

Καλή Ανάσταση.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#250578 Όχι καμία σχέση! Στην επιλογή του χρώματος γενικότερα το έλεγα :s_tongue

Εγώ πάντως διάλεξα το κόκκινο γιατί πίστευα ότι θα έβαζε τα μέσα ο μαρινακης, αλλά πού... Τζάμπα η ψήφος :rant:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#250606 Εγώ πορτοκαλί με την σκέψη ότι δε θα το κάνουν να νικήσει κάποιο πιο κλασσικό χρώμα που θα το διάλεγαν περισσότεροι.
|λογοκρισία|. :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#250679 Αναρωτιέμαι αν σε επαναλήψεις παρουσιάζει αυξημένα ποσοστά νίκης κάποιο μπαλάκι. Και μετά να μελετηθεί προσεκτικά και να βρεθεί σε τι διαφέρει αυτό από τα άλλα.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#250706 χρειαζεσαι τοσες πολλες επαναληψεις για να βγαλεις συμπερασμα για αυτο που θα εχει παραμορφωθει τοσο η πιστα ωστε το συμπερασμα να μην εχει κανενα νοημα
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#250718 Ήδη από την δεύτερη επανάληψη έχει παραμορφωθει η πίστα άρα έχει αλλάξει το περιβάλλον του πειράματος άρα δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.

(ελα να νερντουλιασουμε :inlove:)

< >