Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#336844
Άβαταρ μέλους
By elvet
#336895 To είδα σήμερα (ελπίζω να μην είναι αυστραλός) και μου άρεσε αισθητικά, δυστυχώς πήγαινε χαλαρά και δεν το άκουσα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#336911 Ελεος με τη νεα μόδα να μην βιδωνουν την πινακιδα πανω στο αυτοκίνητο! Μια φιλη με Φιεστα που χε παρει απο τον Βροχιδη-Χατζη, ενα πρωί κυνηγουσε την πινακιδα της γιατι της εσπασε το μπροστινο πλαισιο.

.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#336939
popolaros έγραψε:


Γιατί τέτοια διαφορά στο χρόνο από Honda Type R & VW Golf GTi Clubsport; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#336943
Nikos! έγραψε:Ίδιοι οδηγοί?

< >


Όχι αλλά και 20 δευτερόλεπτα διαφορά; ο οδηγός;
Δεν είναι δα και τίποτα άσχετοι.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#336951
Giuseppe Busso έγραψε:
Nikos! έγραψε:Ίδιοι οδηγοί?

< >


Όχι αλλά και 20 δευτερόλεπτα διαφορά; ο οδηγός;
Δεν είναι δα και τίποτα άσχετοι.



Κοίτα, το nurburgring έχει 160 στροφές, αν χάνει 1 δέκατο στη κάθε στροφή, δεν αποκλείεται. Δε ξέρω αν είναι στο ίδιο επίπεδο όλοι.

Από εκεί και πέρα έχει να κάνει και τι λάστιχα χρησιμοποιεί (το ίδιο και τα υπόλοιπα οχήματα που λες), η πίστα σε τι κατάσταση είναι κλπ.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#336953 Διαφορετικοί οδηγοί, διαφορετικές μέρες, δεν ξέρουμε καν αν πιέζουν 100%. Τα βιντεάκια στο youtube είναι τόσο αξιόπιστα, όσο ο Τσίπρας. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#337406
elvet έγραψε:To είδα σήμερα (ελπίζω να μην είναι αυστραλός) και μου άρεσε αισθητικά, δυστυχώς πήγαινε χαλαρά και δεν το άκουσα
Εικόνα

Όχι γνήσιο 100%, το έχω πετύχει να κάνει υπέρτατες καγκουριες βεβαια!

Παίζει κ mustang στην ίδια οικογένεια μου είπαν, χωρίς προσωπικά να μπορώ να το επιβεβαιώσω!

< Note 3 >
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#337785

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#339917 dim8 , έχεις μια αφιέρωση από τον Σ.Χ

http://www.4troxoi.gr/blog/2016/12/poio ... ebsite-rss

"Το έχουμε ξαναγράψει: Απλά, «ποιο EVO»; Πρόκειται για τη σύγχρονη λογική, προσαρμοσμένη από την ευρωπαϊκή φιλοσοφία της Ford "
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#339922
mousatos έγραψε:dim8 , έχεις μια αφιέρωση από τον Σ.Χ

http://www.4troxoi.gr/blog/2016/12/poio ... ebsite-rss

"Το έχουμε ξαναγράψει: Απλά, «ποιο EVO»; Πρόκειται για τη σύγχρονη λογική, προσαρμοσμένη από την ευρωπαϊκή φιλοσοφία της Ford "


αυτά διαβαζει ο Κικιζας και σου λεει δεν μπορει κατι θα ξερει.
Παπαργια ξερει βεβαια..


εντιτ καποιος να του πει ότι η Φορδ στο φιεστα που τρεχει στο παγκοσμιο,εχει ενεργο κεντρικο σαν του ΕΒΟ,και όχι πολυδισκο συμπλεκτη πισω που κανει χρεη και κεντρικου.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#340324
dimviii έγραψε:
mousatos έγραψε:dim8 , έχεις μια αφιέρωση από τον Σ.Χ

http://www.4troxoi.gr/blog/2016/12/poio ... ebsite-rss

"Το έχουμε ξαναγράψει: Απλά, «ποιο EVO»; Πρόκειται για τη σύγχρονη λογική, προσαρμοσμένη από την ευρωπαϊκή φιλοσοφία της Ford "


αυτά διαβαζει ο Κικιζας και σου λεει δεν μπορει κατι θα ξερει.
Παπαργια ξερει βεβαια..


Aλοιμονο, οσα ξερει αλλωστε ο dim8, δεν ξερει ο κοσμος ολος...Ποσο μαλλον αυτος ο...αχωνευτος και ασχετος Σ.Χ... :x

dimviii έγραψε:εντιτ καποιος να του πει ότι η Φορδ στο φιεστα που τρεχει στο παγκοσμιο,εχει ενεργο κεντρικο σαν του ΕΒΟ,και όχι πολυδισκο συμπλεκτη πισω που κανει χρεη και κεντρικου.


Ευτυχως που το θυμιζεις, γιατι σιγουρα δεν θα εχει ιδεα, παροτι -επι του προκειμενου- εχει οδηγησει καμποσες εκατονταδες χλμ και το νεο Focus RS αλλα και καμποσες γενιες απο EVO...
Nα μην μιλησουμε για αγωνιστικα βεβαια...

Αλλα νταξ, στο παρον Forum ειδικα, ενας ειναι ο μαδαφακερ, φαστ εντ φιουριους αγωνιαρης να ουμ... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#340358
Κίκιζας . έγραψε:
Aλοιμονο, οσα ξερει αλλωστε ο dim8, δεν ξερει ο κοσμος ολος...Ποσο μαλλον αυτος ο...αχωνευτος και ασχετος Σ.Χ... :x :


και βεβαια είναι ασχετος,δεν διαβασες το αρθρο? ολο μια σαχλαμαρα ηταν.

Κίκιζας . έγραψε:Ευτυχως που το θυμιζεις, γιατι σιγουρα δεν θα εχει ιδεα, παροτι -επι του προκειμενου- εχει οδηγησει καμποσες εκατονταδες χλμ και το νεο Focus RS αλλα και καμποσες γενιες απο EVO...
Nα μην μιλησουμε για αγωνιστικα βεβαια...:


αυτό είναι το πρόβλημα,οτι εχει οδηγησει κατασκευες με 3 διαφορικα,ακομα και αγωνιστικα,,και βρηκε καλυτερο αυτο με το συμπλεκτη θαυμα που τα κανει όλα καλυτερα/φθηνοτερα/ελαφρυτερα.

Κίκιζας . έγραψε:Αλλα νταξ, στο παρον Forum ειδικα, ενας ειναι ο μαδαφακερ, φαστ εντ φιουριους αγωνιαρης να ουμ... :shifty:


δεν ξερω αν είμαι φαστ εντ φιουριους,αλλα εγω βιντεακι με το αυτοκινητο ''ποιο ΕΒΟ τωρα'' που θα πηγαινα να στριψω σε χωμα κιολας, και θα πηγαινε για μετρα με τα μουτρα στην εισοδο πριν καταφερει να διωξει την ουρα στην εξοδο,θα ντρεπομουν να ανεβασω.
Τα φιλια μου στον αγωνιαρη να δωσεις. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#340538
dimviii έγραψε:

και βεβαια είναι ασχετος,δεν διαβασες το αρθρο? ολο μια σαχλαμαρα ηταν.


...κλασσικη νοοτροπια, οτι δεν καταλαβαινουμε, ειναι σαχλαμαρα...


dimviii έγραψε: αυτό είναι το πρόβλημα ΜΟΥ,οτι εχει οδηγησει κατασκευες με 3 διαφορικα,ακομα και αγωνιστικα,,και βρηκε καλυτερο αυτο με το συμπλεκτη θαυμα που τα κανει όλα καλυτερα/φθηνοτερα/ελαφρυτερα.


fixed... :iconcool: Η τεχνολογια προχωραει, καποιες φορες μινιμαλιστικα/αφαιρετικα, αλλα οταν ο στοχος επιτυγχανεται, αυτο ειναι που μενει στο τελος, οχι το ΠΩΣ! Ψιλα γραμματα βεβαια αυτα για κολημμενους σαν και εσενα.

dimviii έγραψε: δεν ξερω αν είμαι φαστ εντ φιουριους,αλλα εγω βιντεακι με το αυτοκινητο ''ποιο ΕΒΟ τωρα'' που θα πηγαινα να στριψω σε χωμα κιολας, και θα πηγαινε για μετρα με τα μουτρα στην εισοδο πριν καταφερει να διωξει την ουρα στην εξοδο,θα ντρεπομουν να ανεβασω.
Τα φιλια μου στον αγωνιαρη να δωσεις. :s_empathy


Λεγεται και φτηνο marketing, ουτε εμενα μου αρεσουν καποιες προσεγγισεις του, λογια του, υπονοουμενα και γριφολογια στην οποια εχει και μεγαλη εφεση.

Η ουσια ομως παραμενει, απλως εσυ δεν θελεις να την δεις, δεν την αποδεχεσαι...