Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#365675 Ίδια η Corvette ( :inlove: ) όμως... :lol:

Διόρθωση: Καγκουρεμένη corvette... :lol: Ούτε αμερικάνος δεν θα έβγαζε τέτοιο... :lol:

Και πάλι βέβαια, αν είχα τα μπικικίνια, ούτε που θα μ' ένοιαζε αυτό... Εξάλλου, άλλοι θα το βλέπουνε αυτό (με 800 άλογα, δεν θα προλαβαίναν και πολλοί)... :lol: :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#365688 Κι εμένα το πρώτο πράγμα που με ξίνισε ήταν τα πίσω φανάρια. Συνολικά όμως είναι κόσμημα. :inlove:
Και έχει και 14.9l/100km :metalo: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#365715
panos2171 έγραψε:Και έχει και 14.9l/100km :metalo: :lol:


Ναι, σβυστό σε κατηφόρα με ούριο άνεμο... :lol: :lol:

Έχω την εντύπωση πως ο μόνος που ενδιαφέρθηκε γι' αυτό το νούμερο ήταν ... ε, δεν νομίζω να υπάρχει αυτός ο άνθρωπος... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#365716 Έχω αρχίσει και εκνευρίζομαι με το περίφημο ιταλικό design.

Εικόνα

Ορίστε πως είναι ένα supercar με τον κινητήρα μπροστά απ'το cockpit και τη μετάδοση στον πίσω άξονα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#365718
Giuseppe Busso έγραψε:
Εικόνα
Εικόνα


:svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#365720
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Ορίστε πως είναι ένα supercar με τον κινητήρα μπροστά απ'το cockpit και τη μετάδοση στον πίσω άξονα.


:iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#365726 Εικόνα

:superman:
Άβαταρ μέλους
By krom
#365727 Ferrari LaFerrari Supersonic R πότε βγαίνει παίδες?

Έχουμε κάνα inside info απ'το FerrariChat?
Άβαταρ μέλους
By pik.
#365747 εκει στο Μαρανελλο τους εφαγε η περηφανεια και η ιδεα για το ονομα.

Προφανως και θα ειναι κορυφαιο αμαξι αλλα ο Μανζονι κατασκευαζει τις πιο καγκουρικες Φερραρι ever.
Oi Lamborghini διπλα τους ειναι Θεοτητες.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#365900 Περιμένετε να την δείτε από κοντά πρώτα. Οι σύγχρονες Ferrari πάντα δείχνουν ομορφότερες εκ του σύνεγγυς, παρά στις φωτογραφίες.

Από εκεί και πέρα η GT που ποσταρίστηκε ως υπόδειγμα ομορφιάς, για τρολλάρισμα μου κάνει...

ΥΓ: Τα σύγχρονα supercars σχεδιάζονται πρώτα στην σήραγγα και μετά στο σχεδιαστήριο. Για αυτό και οι φόρμες του παρελθόντος δεν έχουν πια χρησιμότητα σήμερα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#365906 Καλά και η F12 όταν βγήκε λέγανε για το στρινγκ πίσω. Τώρα απέκτησε κωλάρα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#365912
Deleted User 1 έγραψε:Καλά και η F12 όταν βγήκε λέγανε για το στρινγκ πίσω. Τώρα απέκτησε κωλάρα. :lol:


Κλασικά εικονογραφημένα. Κάθε φορά που βγαίνει νέα Ferrari επαναλαμβάνεται η ίδια συζήτηση. 3-4 χρόνια μετά όλοι την θαυμάζουν. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#366000 Τις μεγάλες Lambo όμως τις θαυμάζουν όλοι (σχεδιαστικά τουλάχιστον) από την πρώτη μέρα.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#366018
REALZEUS έγραψε:Περιμένετε να την δείτε από κοντά πρώτα. Οι σύγχρονες Ferrari πάντα δείχνουν ομορφότερες εκ του σύνεγγυς, παρά στις φωτογραφίες.

Από εκεί και πέρα η GT που ποσταρίστηκε ως υπόδειγμα ομορφιάς, για τρολλάρισμα μου κάνει...

ΥΓ: Τα σύγχρονα supercars σχεδιάζονται πρώτα στην σήραγγα και μετά στο σχεδιαστήριο. Για αυτό και οι φόρμες του παρελθόντος δεν έχουν πια χρησιμότητα σήμερα.

οι τελευταιες Φερραρι απο κοντα ειναι πολυ χειροτερες απο ο,τι στην φωτογραφια.
προσωπικη αποψη προφανως.