Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#269165 Ρε τον τρελό τι έκανες;;;;; :twisted: :twisted:

Περιμένουμε βόλτα, όταν με το καλό! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#269174 Ευχαριστώ!
Μάρκο, κάτσε να ξεκινήσει πρώτα και να μην γίνει γεφύρι της Αρτας και στο τέλος θα σε δώσω να βγαλεις γούστα με ξύλινο τιμόνι!

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#269179 rocsta :metalo: :yahoo:
Να είσαι γερός να το καμαρώσεις όπως θες και να το ευχαριστηθείς όσο περισσότερο μπορείς.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#269228
rocsta έγραψε:Ευχαριστώ!
Μάρκο, κάτσε να ξεκινήσει πρώτα και να μην γίνει γεφύρι της Αρτας και στο τέλος θα σε δώσω να βγαλεις γούστα με ξύλινο τιμόνι!

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους


:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

To ξέρεις ότι μία τέτοια με τις 15άρες ζάντες με τις πολλές μικρές τρυπούλες είναι από τ' αυτοκίνητα που θέλω να οδηγήσω πριν πεθάνω... :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#269240
rx8_drifter έγραψε:Kάντε του ένα ξεχωριστό τοπικό του παιδιού :yahoo:


μηπως θα πρεπει να φτιαχτει μια ενοτητα,οπου θα γραφουμε μονο για το/τα αυτοκινητα μας,ετσι ωστε να ειναι μαζεμενα και να βρισκονται και ευκολα?
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#269269
dimviii έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Kάντε του ένα ξεχωριστό τοπικό του παιδιού :yahoo:


μηπως θα πρεπει να φτιαχτει μια ενοτητα,οπου θα γραφουμε μονο για το/τα αυτοκινητα μας,ετσι ωστε να ειναι μαζεμενα και να βρισκονται και ευκολα?


Μήτσο πιάσε κατσαβίδι και 13άρι και έλα να ρυθμίσουμε βαλβίδες να πάμε για μπύρες να τρομάξουμε τον κόσμο

https://www.youtube.com/watch?v=OBXOMJhCmeE
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#269285
rocsta έγραψε:Μέσα στη βδομάδα πήρα ένα 156 rosso proteo :s_inlove και σιγά σιγά (πολύ σιγά όμως) ξεκινάμε, γιατί θέλει πολλά πραγματάκια και άλλα πόσα που δεν ξέρουμε.

Με γεια :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#269320 Σωστός, αλλά και αυτή μ' αρέσει πολύ!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#269324 Και αυτή καλή, αλλά ταιριάζει περισσότερο στη Sportwagon...


:inlove: :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#270174 Ευχαριστώ και πάλι, blinkys και zorz :)

dimviii έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Kάντε του ένα ξεχωριστό τοπικό του παιδιού :yahoo:


μηπως θα πρεπει να φτιαχτει μια ενοτητα,οπου θα γραφουμε μονο για το/τα αυτοκινητα μας,ετσι ωστε να ειναι μαζεμενα και να βρισκονται και ευκολα?

Ό,τι γίνεται θα το ανεβάζω εδώ, και αν θέλει κάποιος mod ας το κοπτοράψει ανάλογα.

Αρχίσαμε με λίγο ξύλο (τιμόνι-κονσόλα-λεβιές), για να πιάνει ο Μάρκος στην παρθενική βόλτα.
Εικόνα
Εικόνα


Ξέρω, ξέρω, χρωστάω φωτογραφίες απ' το αμάξι αλλά δεν το έχω μπροστά μου. Θα σας βάλω μόλις το πάρω για να πάει συνεργείο.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#270253 Ζηλεύω.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#270349 :yahoo: :inlove: :yahoo: :inlove: :yahoo: :inlove: :yahoo: :inlove: :yahoo: :inlove:

Άντε και στα δικά μας οι λέφτερες... :inlove: :inlove: :lol: :lol: