Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#323506 Ποιά; Το να το φτιάξω; Για το ότι θα έμενε χωρίς πινακίδες να κοιμάται απ' τη νέα χρονιά ήμουν σχεδόν σίγουρος απ' την αρχή. Οικονομοτεχνικά φυσικά είναι χαζομάρα, αφού το αυτοκίνητο εμπορικά δεν πιάνει ούτε τα μισά απ' αυτά που κόστισε και γι' αυτό ακριβώς είναι χόμπι-αυτοκίνητο πλάκας που ελπίζω να μπορεί να βγαίνει για 3-4 μήνες το χρόνο αν διατηρηθεί το μέτρο με την παραλαβή πινακίδων και πληρωμή με το μήνα. Απλά πάντα ήθελα ένα 156 που θα μπορώ να έχω σε κατάσταση βιτρίνας και όταν βρήκα την ευκαιρία, πυροβόλησα. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#323512 17 είναι τώρα! :Ρ

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By GTS
#323515 Αν μου χαρισει καποιος ένα ΑΕ86 θα ξοδεψω χρηματα για ανακατασκευή. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#323524
rocsta έγραψε:17 είναι τώρα! :Ρ

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους

17 απομένουν ή 17 ετών είναι το αμάξι?
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#323535 17 χρονών, 13 ακομα.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#347285 UP UP UP
Σήμερα πήγα επίσκεψη, λίγο μίζα, λίγο μπρος - πίσω.
Εικόνα

Δε μασάμε από νόμους Κατρούγκαλου, τέλη Ιανουαρίου αρχίζουμε να ετοιμαζόμαστε για λαμαρινοδουλειά και βάψιμο. :superman:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#365087
rocsta έγραψε:UP UP UP
Σήμερα πήγα επίσκεψη, λίγο μίζα, λίγο μπρος - πίσω.
Εικόνα

Δε μασάμε από νόμους Κατρούγκαλου, τέλη Ιανουαρίου αρχίζουμε να ετοιμαζόμαστε για λαμαρινοδουλειά και βάψιμο. :superman:


Ωραίο θρεντ. Κρίμα που δεν μου εμφανίζονται οι φωτό!
Καλά θα κάνεις που θα το δηλώσεις, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#365095 Έκανα ένα νέο αλμπουμ στο photobucket και τις πέρασα όλες εκεί μέσα. Δυστυχώς το photobucket είναι λίγο καθυστερημένο και άλλαξε τα παλιά links.
Oι άθλιες έως τώρα φωτογραφίες είναι εδώ μαζεμένες: http://s3.photobucket.com/user/papajim1 ... t=3&page=1
Άβαταρ μέλους
By citastak
#365105 Ωραίος...
κρίμα που δεν έκανες μια καλή καθαριότητα μετά από όλα αυτά που ξήλωσες...
η χαρά του detailερά.

Keep up posted.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#365110 Η μοκέτα έχει γίνει, το ίδιο και τα καθίσματα, το ίδιο και το πορτ μπαγκαζ. Μόνο ουρανό και A-pillars δεν έκανα, γιατί θα αλλαχθούν. Δεν φαίνεται η δουλειά στις φωτογραφίες γιατί είναι χάλια. Αλλά θα μπουν ξανά μαστόρια, οπότε θα τα ξανακαθαρίσω στο τελείωμα.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#365181 Που να αρχίσω να σε τρελαίνω και με το mx5...
Pop κανόνισε να έρθει κανείς να μας απαγάγει και να νομίζει ότι θα βγουν οι λιρες. Με ανταλλακτικά απ το 156 θα τον πληρώσω.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους