Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Chris
#347347 Δειτε ποσο ωραια μου παρουσιαζει αυτο το ποστ το ταπατακ :lol: αν δεν ειχα γνωρισει τον dimviii θα oρκιζομουν πως ειναι αυτος στη φωτο :lol: :metalo:

Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#347382
g8777 έγραψε::s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl


αυτά να τα βλέπεις εσυ,που συμπλήρωσες 5 βαρελια λαδακι και το εκανες θεμα. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#347394 Μιλάμε για το τσιρότο με το διτούρμπινο 1,4, ε;;; Καλά... πάρ'το... δεν σπάει, δεν χαλάει... :shifty: :svivhaha: :svivhaha:

Πες τα ρε dimvii... μόνος μου θα τα λέω πόσο αξιόπιστα είναι αυτά τα μοτέρ;;; :shifty: :svivhaha:

Εξάλλου, τα λέει και η αγγελία, στα 73Κ χλμ άλλαξε μοτέρ, προφανώς θα ήταν η εξαίρεση (συνήθως δεν βγάζουν τόσα χλμ... :lol: :lol: )
Άβαταρ μέλους
By g8777
#347399 Στα 70 k αλλαγή μοteuair :omg: :help:

Και μια που είμαστε εδώ, το polo τις τρεις τελευταίες μέρες στο πρώτο μιζαρισμα της ημέρας ξεροβηχει σαν τον Μάκη Ψωμιαδη λίγο πριν το πρώτο πρωινό κατουρημα (α ρε Μακαρε :s_cry). Η μόνη περίπτωση να πάρει μπροστά είναι ενώ μιζαρω να του δώσω και μια γκαζια στις 6κ.

Ερώτημα : Πρέπει να αφιερώσω πάνω από 10 λεπτά για να το γράψω στα παπαργια μου; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#347408 εκεινη την ωρα αρχισε να χαιδευεις τις ταπετσαριες.Θα νιωσεις καλυτερα.
Το κανει ο Ντιμικ και πιανει :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#347416 Ή πάρε έναν δίσκο μεγάλο τσίγκινο απο αυτούς που έχουν τα γκαρσόνια, αστον στο διπλανό κάθισμα και πέτα το κλειδί πάνω του σαν να ήταν το τραπεζάκι της καφετέριας που με μεγάλη Α-ΝΕ-ΣΗ θα το αμόλαγες στην πραγματικότητα αν καθόσουν για καφέ. Πρίμιουμ...
:s_tongue
Άβαταρ μέλους
By g8777
#347425 Εννοείται ότι έχουν γίνει αυτά μωρέ :x Τι άφησα τα ρεύματα να πάνε παντού (ωωωωωω), τι ξεμπουκωμα του έκανα, τι με ταχύτητα μπρος, τι με νεκρά.. Υποψιάζομαι μίζα. Και εκεί θα μείνω, στις υποψίες. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By dimik
#347432 Κατέβηκα να δω πόσα χλμ έχει το σιροκο, με την ευκαιρία του έκανα και μερικά χαδακια στην αλκανταρα, εντάξει έχει ακόμα 5-6 χιλιάδες για να αλλάξω κινητήρα.... μετά θα το πουλήσω να πάρω ένα από αυτά που το σαλόνι είναι σαν τις πλαστικές καρέκλες που πουλάνε οι γύφτοι, τουλάχιστον θα μιζαρει με την πρώτη και δεν θα καίει ούτε λάμπα...

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#347435
dimik έγραψε:Κατέβηκα να δω πόσα χλμ έχει το σιροκο, με την ευκαιρία του έκανα και μερικά χαδακια στην αλκανταρα, εντάξει έχει ακόμα 5-6 χιλιάδες για να αλλάξω κινητήρα.... μετά θα το πουλήσω να πάρω ένα από αυτά που το σαλόνι είναι σαν τις πλαστικές καρέκλες που πουλάνε οι γύφτοι, τουλάχιστον θα μιζαρει με την πρώτη και δεν θα καίει ούτε λάμπα...

< >


Σωστός ο παίκτης! :s_thumbsup :shifty: :shifty: :shifty: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#347498 Ευτυχώς ο Πανάγαθος το μόνο VAG που μου έχει στείλει ήταν το φορτηγάκι Skoda. Να είναι καλά που ήταν με μηχανή Skoda 1300 και όχι VW 1400 σαν το μετέπειτα μοντέλο. :yahoo:

ΥΓ: Ε ρε καζούρα που έχω να φάω αν πάρω ποτέ κανονικό VAG. :tomato:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#348504 Τόσα του λείπουν;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#348531
Cosmonaut21 έγραψε:https://www.car.gr/8798931-volkswagen-scirocco-1-4-tsi-122ps-sport :hmmm:

Τόσα έδινα το δικό μου πριν 3 χρόνια με 160 άλογα, αυτόματο, sport πακέτο, xenon, εργοστασιακο συναγερμό λιγότερα χλμ και δεν έφευγε.
Μάλλον ευτυχώς γιατί κάνει καριέρα με ξένες πινακίδες πλέον και δεν κλαίω τα 15 χιλιάρικα απαξίωσης.

< >
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#348534 Βλέπω ότι έχει τα λιγότερα χιλιόμετρα και είναι πολύ προσεγμένο. Επίσης υπάρχουν και ακριβότερα. Δεν ξέρω αν έχουν ανέβει οι τιμές τελευταία και σίγουρα ο καθένας ζητάει όσα του λείπουν.
Με ίδιο κινητήρα, εξοπλισμό και χιλιόμετρα υπάρχουν με λιγότερα χρήματα τα Golf και Leon.