Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#313446 Πλάκα-πλάκα τόσο περίπου βγαίνει στο Αμέρικα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#313583 Τιμή προ φόρων.

Μάρκο ηρέμησε με τα νεφρά. Μέχρι τώρα έχεις πουλήσει καμιά 10αριά! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#313604
mousatos έγραψε:Πλάκα-πλάκα τόσο περίπου βγαίνει στο Αμέρικα.


Μόνο που στην Αμερική δίπλα στο 34000 έχει $ όχι

α και η βενζίνη έχει το γαλόνι όσο σε εμάς το λίτρο δηλ το 1/5

και ο σκληρά εργαζόμενος σε ένα εργοστάσιο παίρνει ένα 70 άρι ( 2008 μέση αμοιβή άντε να είναι στο 50άρι τώρα) την ώρα -ας είναι καλά το Συνδικάτο τους UAW

και να μη το ξεχάσω παίρνει και κομπρέσορα κοντά στα 700 άλογα με εγγύηση έτσι γιατί εμείς του Union θέλουμε να πατάμε τους μεγαλοαστούς :s_roses με τις ferrari :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By JBT
#313729 Ίλεος, μην λέμε πάλι τα ίδια.

Εκεί έχουν άλλα προβλήματα, απείρως πιο σημαντικά.

Ποιος τα χέζει τα αμάξα... :vava:
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#314915 Έχει καμία εκδήλωση ή Ford κάπου εδώ βόρεια; Ειδα πριν λίγο δύο του κουτιού Kuga και ένα Edge όλα με πινακίδες Κολωνίας με κατεύθυνση προς Σερρες και με φάνηκε παράξενο.

< Note 3 >
Άβαταρ μέλους
By glf
#315146 Πριν λίγο καιρό είχα αστάθεια στο ρελαντί. Τελικά είχε βγει το σωληνάκι των αναθυμιάσεων που πάει στο φιλτροκούτι. Φυσικά η πρώτη σκέψη είναι μπουζί πολλαπλασιαστής :)

Τώρα έχει ανάψει το λαμπάκι του αερόσακου. Ελπίζω να βγήκε καμία φύσα κάτω από το κάθισμα όπως το σκούπισα.
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#316394
GeorgT έγραψε:Έχει καμία εκδήλωση ή Ford κάπου εδώ βόρεια; Ειδα πριν λίγο δύο του κουτιού Kuga και ένα Edge όλα με πινακίδες Κολωνίας με κατεύθυνση προς Σερρες και με φάνηκε παράξενο.

< Note 3 >


τελικα παρουσίασης ηταν με αρκετούς ξένους δημοσιογραφους (δεν βαλανε πουθενά κανενα να το χαζέψουμε κ εμείς λίγο):



αυτόν τον πέτυχα στο στο δρομο, οι Νορθ Petrolheads θα αναγνωρίσουν κ το δρομο που οδηγαει:

Άβαταρ μέλους
By georgetz
#322947 Ενδιαφέρομαι για σήμα Ford μπροστά , σε Fiesta mk7 , λογικό κόστος.

Διαφορετικά , ίσως κάποιο 3D αυτοκόλλητο αντοχής, αν παίζει τέτοιο πράμα.

Έχει κανείς πληροφορίες ? :hmmm: :)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#323068
georgetz έγραψε:Τέλεια, ευχαριστώ.

Όχι δεν κλάπηκε, απλά φθάρθηκε πολύ και μου χαλά τη πριμιουμοσύνη

Και μενα εδω και κανα χρονο εχει ξεκινήσει να ξεφταει...

.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#323089 Πόσο κλασσικό σε όλα τα φορντοσήματα. Το παλιό το έχω χωρίς ίχνος μπλε μπογιάς μέσα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#323115 καπου εχω ένα από Daihatsu charmant του 1981.Ειναι σαν καινουριο.Για να μην πετατε χρηματα,οποιος το θελει μου λεει.