Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#3468
mirage έγραψε:Επιτέλους σωστά φώτα. :inlove:
Κρίμα που δεν υπάρχει και option για χειροκίνητο.



Το TCT στη 170αρα μιτο ειναι Δράμα... Αστείο να λέμε οτι ειναι ανταγωνιστής του dsg... Ελπίζω στη 4ψ να εχουν δώσει κάτι παραπάνω
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#3575 Image
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#3655 Ασπρόμαυρη είναι η φωτό...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3716 Nαι η φωτογραφία είναι ασπρόμαυρη αλλά....όχι, το σηματάκι είναι ξεβαμμένο.
Άβαταρ μέλους
By Tsoukas77
#3762 Προτείνω να το κόψουμε το αστείο γιατί θα ξεσηκωθούν οι alfisti!Είναι και περίεργοι αυτοί!!!
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#3866 Δεν νομίζω να ξεσηκωθεί κανείς για ένα γνωστό αλλά ασήμαντο τελικά πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#4014

Άβαταρ μέλους
By Tsoukas77
#4069
NickTG έγραψε:Δεν νομίζω να ξεσηκωθεί κανείς για ένα γνωστό αλλά ασήμαντο τελικά πρόβλημα.


Χιουμοριστικά το έγραψα.
Όσον αφορά το πρόβλημα είναι γνωστό αλλά όχι τόσο ασήμαντο καθώς είναι ενδεικτικό της ποιότητας.Ίδιο πρόβλημα έχει και η bmw.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#4077
cavallino έγραψε:Image

Οι παρεμβάσεις που έχει κάνει δεν μου αρέσουν.Εκτός αν έχουν χρηστικό χαρακτήρα οπότε πάω πάσο.
Το τιμόνι είναι κοκάλινο ή ξύλινο;

Στην Τζουλια μου δνε θυμάμαι να είχε ξεβάψει.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#4088
Tsoukas77 έγραψε:
NickTG έγραψε:Δεν νομίζω να ξεσηκωθεί κανείς για ένα γνωστό αλλά ασήμαντο τελικά πρόβλημα.


Χιουμοριστικά το έγραψα.
Όσον αφορά το πρόβλημα είναι γνωστό αλλά όχι τόσο ασήμαντο καθώς είναι ενδεικτικό της ποιότητας.Ίδιο πρόβλημα έχει και η bmw.



Ας ξεβαφει το σήμα και ας κρατάνε τα υπόλοιπα.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#4096
Tsoukas77 έγραψε:Από τότε ξέβαφε το σηματάκι!!!

Η φωτό ειναι του τώρα όμως και όχι του τότε.Μετα απο τόσα χρόνια ας ξεβάψει :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Tsoukas77
#4152
bill33 έγραψε:
Tsoukas77 έγραψε:Από τότε ξέβαφε το σηματάκι!!!

Η φωτό ειναι του τώρα όμως και όχι του τότε.Μετα απο τόσα χρόνια ας ξεβάψει :s_biggrin


Το ότι είναι ξεβαμμένο τώρα δεν σημαίνει ότι δεν είχε ξεβάψει από τον πρώτο χρόνο!
Για να μιλήσουμε σοβαρά,ήταν επιλογή στο τιμόνι να μπαίνει άβαφο σήμα;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#4153
Tsoukas77 έγραψε:
bill33 έγραψε:
Tsoukas77 έγραψε:Από τότε ξέβαφε το σηματάκι!!!

Η φωτό ειναι του τώρα όμως και όχι του τότε.Μετα απο τόσα χρόνια ας ξεβάψει :s_biggrin


Το ότι είναι ξεβαμμένο τώρα δεν σημαίνει ότι δεν είχε ξεβάψει από τον πρώτο χρόνο!
Για να μιλήσουμε σοβαρά,ήταν επιλογή στο τιμόνι να μπαίνει άβαφο σήμα;

Δεν το ξέρω. :s_dunno