Forum για τους Ελληνικους Αγώνες
Άβαταρ μέλους
By DAP
#34965 Αν καποιος απο μας ειχε σκεφτει να παει ας αλλαξει σχεδια....Ο αγωνας ανεβληθη.

Αλλα οτι ανοιγω θεμα για τον αγωνα Παρασκευη βραδυ δειχνει το τεραστιο ενδιαφερον γι'αυτον.....
Αντε στην υγεια μας. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By fokion
#35890 Προφανως πρεπει να ειμαι απο τους ελαχιστους ( απο οτι εχω διαβασει στην οποια αγωνιστική "πιατσα" παρακολυθω)
που πιστευει οτι η αναβολή του ηταν ευλογη.
( ΠΡΟΣΟΧΗ! αναφερομαι στους ΛΟΓΟΥΣ - οχι στο πότε ανακοινωθηκε που ειναι συζητησιμο)

Πυροσβεστική - Ολη τη βδομαδα ακουγεται οτι θα γινει ο κακος κακιστος χαμος απο επισημα και ανεπισημα χειλη. Πριν 20 μερες μονο για μια περιοχη η πυροσβεστική αδειαζε νερα για μερες....
Οχι φανταστειτε να εχει "πνιγει" το σπίτι σας και το οχημα να φευγει στα μισα λεγοντας οτι παει να καλυψει αγωνα.....

ΕΚΑΒ. εδω δε προλαβαινει να καλυψει τα "φυσιολογικά" Θα εδινε ασθενοφορα με 35.000 αγυμναστους "αθλητες και καλα" διασπαρτους στη μιση Αττικη να κανουν πως τρεχουν?????

Υπαρχουν πολλά αλλα που μπορουν να ειπωθούν
οπως πχ ποιος ζητησε πρωτος την ημερομηνια, το ΜΡ ή ο Μαραθωνιος γιατι αν ηταν το ΜΡ τοτε υπηρχε. εστω ηθικη υποχρεωση για καλυψη του...

Απο κει και περα θεωρω πλήρως παραλογο να ζηταμε εμεις οι φιλαθλοι ( αλλα και αθλητες ) στη Λεσχη να δημοσιοποιησει τις επιστολες...

Δηλ δε σου εχω εμπιστοσύνη οτι υπάρχουν επιστολές αλλα σου έχω να τρεξω/παρακολουθησω τον αγωνα σου??? Παραλογο μου κανει....
Τοτε πχ να ζητηθει και το πλανο ασφαλειας.....

Εκτός αν δεν εχουμε ΟΥΤΕ εμπιστοσυνη στην ΟΜΑΕ που με την ανακοίνωση που εξεδωσε δικαιολόγησε τη Λέσχη...
Άβαταρ μέλους
By glf
#36543 βασικά το ΕΚΑΒ έχει σταματήσει να δίνει ασθενοφόρα για αγώνες και αυτό το έχουμε όλοι οι αργανωτές. εδώ και δύο χρόνια έχουμε ασθενοφόρα από άλλες μεριές. επίσης, να είσαι σίγουρος ότι οι υπηρεσίες κάνουν τον προγραμματισμό τους. τον μαραθώνιο τον ξέρανε από περυσι τι μέρα θα γίνει...