Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By ripper
#335810 Όλες οι φανέλες ομάδων έτσι είναι.
10 ευρώ μπλουζάκια, μια χαρά είναι.

Εγώ πήρα μία καραβιά T-shirts (τα επετειακά, τα αλλά δεν υπάρχουν). Ούτε το jacket ούτε το hoodie που ήθελα υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
By vengas
#340448 εμένα όχι...
και περιμένω και γράμμα εδώ και 10 μέρες...μάλλον το ταχυδρομείο τον πζ :whistlink:


Εν τω μεταξύ ο άλλος δεν έβγαλε άκρη με τα τζαπόνια :lol: :lol:
http://www.motorsport.com/f1/news/capit ... am-860356/
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#340451 γνωρίζουμε τους λογους της τοσο προωρης αποχώρησης?
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#340454
dimviii έγραψε:γνωρίζουμε τους λογους της τοσο προωρης αποχώρησης?


Αμε. Ειναι επειδη η McLaren ειναι ηδη η καλυτερη και δεν εχει τι να βελτιωσει :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#340455 Αυτο ειχα λαβει εγω οταν ειχα κανει ερωτημα μια φορα που ειχαν καθυστερησει

We are pleased to confirm that your order is on its way! It has been sent using our ‘standard untracked’ mail service and you should expect delivery within 10-20 working days from when we sent the item out (which may be different to the day you placed the order). Delivery is Monday to Saturday (excluding Public holidays).

If no order has been received by the 20th working day then please contact customer services with your order number and your complete shipping address and we shall investigate this further.

Please note that the delivery time frames are from the date the order is dispatched and not from when you place the order.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#340602 Μήπως παραιτήθηκε επειδή άργησε να πάει η μπλούζα στον Γκεάκο;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#340627 Ακριβώς. Καιρός ήταν εδώ που τα λέμε, τριάντα πέντε χρόνια το χτικιο βγάλαμε. Καιρός να ανασανουμε πχια.

#Ωραγιαδουλεια.
#Ερχομαστε
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#340725 Να γίνονται τέτοια πράματα και να μην έχουμε μετάδοση να μάθουμε τα πάντα από την πρώτη που τηλεφώνησε ο παλιόφιλος ο Γιοστ να πει τον πόνο του :shifty: :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#341089 Ριππερ ελπιζω να μην πηρες γιατι ο ΑΒ εβγαλε προσφορα κατι Delica στα 5,99 τα 20 κομματια. Γκοφρε, τριπλο φυλλο για μεγαλυτερη ανεση.