Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#857478
Yugo_para_siempre έγραψε:Τι θα πάρεις πιο σοβαρά στο συγκεκριμένο;

Ποτέ δεν έχει γίνει μανούρα, όσο παρακολουθώ.
Όποτε θυμόμαστε, θα στέλνουμε μια πρόβλεψη για τα γούστα.
Σιγά τα αυγά...

Αφού ξέρουμε ότι στο τέλος θα κερδίσει ο Μικερφούλης.

Στο προτείνω δεύτερη φορά.


Οχι με μανουρα με τους αλλους συμμετεχοντες. Μια χαρα ειναι το κλιμα και η κουβεντουλα στα τοπικα. Μονος μου μανουριαζομαι με τον εαυτο μου εγω :lol:

Μια αλλη απο τις ανωμαλιες μου, ειναι οτι δε μπορω να γουσταρω να κερδιζουν οι αγαπημενοι μου οδηγοι ενω την ιδια στιγμη πρεπει να ψηφιζω με βαση τη λογικη και οχι με βαση το συναισθημα. Αντικρουομενα συμφεροντα :s_tongue

Οσον αφορα το Μικερφουλη, για μενα αποτελει καλο κινητρο να γκρεμισεις το βασιλια απο το θρονο του. Αλλα αν εσυ "ξερεις" οτι θα κερδισει παλι, μην κατεβεις καν στον αγωνα. Μεσα στην πιστα μπαινουμε για να κερδισουμε. "Μια καλη εμφανιση" ειναι για τους δευτεροκλασατους οδηγους :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#857483 Σκεφτηκα να το ποσταρω εδω, για να μη χασετε ολοι τους πρωτους αγωνες και τρεχει ο μαυρος ο σκυλος ο Μικερφουλης μονος του στις πιστες. Αντε γιατι τον βλεπω να καθαριζει το φετινο κατσαρολι, νωριτερα κι απο το Μαξ :shifty:

Οι 2 πρωτοι αγωνες λοιπον, ειναι Πεμπτη-Σαββατο αντι για Παρασκευη-Κυριακη. Αισχος :thumbsdown:

https://us.motorsport.com/f1/news/f1-20 ... /10574517/

Ραμανταν και παπαργια μαντολες :s_mad
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#857578
George_Prix έγραψε:Μια αλλη απο τις ανωμαλιες μου, ειναι οτι δε μπορω να γουσταρω να κερδιζουν οι αγαπημενοι μου οδηγοι ενω την ιδια στιγμη πρεπει να ψηφιζω με βαση τη λογικη και οχι με βαση το συναισθημα. Αντικρουομενα συμφεροντα :s_tongue

Μα με συναίσθημα ψηφίζουμε, οπότε όλα λύνονται (και φυσικά πατώνουμε :lol: )
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#857787 Θέλετε να προβλέψουμε από τώρα μαζί με τον πρώτο αγώνα και την τελική 6αδα του πρωταθλήματος, με την ίδια βαθμολογία ή και 2πλασια?
Θα προστεθεί στο τέλος και θα έχουμε και αυτή την αγωνία...

.
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#857788
cmarin έγραψε:Θέλετε να προβλέψουμε από τώρα μαζί με τον πρώτο αγώνα και την τελική 6αδα του πρωταθλήματος, με την ίδια βαθμολογία ή και 2πλασια?
Θα προστεθεί στο τέλος και θα έχουμε και αυτή την αγωνία...

.

Καλό! Εγώ μέσα, αν θέλουν κι οι άλλοι.

Και συμφωνώ για τη διπλάσια, ώστε να είναι πιο πιθανό να έχουμε ανατροπές στον τελευταίο αγώνα, αν και θα έχουν ψιλοδιαμορφωθεί λογικά μέχρι τότε οι βαθμολογίες και θα ξέρουμε πάνω κάτω τι έξτρα θα πάρει ο καθένας, θα είναι ωραίο γιατί πολλές φορές παίζεται κάποια θέση μέχρι τέλους, ειδικά στο μίλκο καπ.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#857818 Οι Ομάδες ως σήμερα, που ξεκινάει η β' φάση επιλογής: όποιος θέλει παίρνει όποια κενή θέση θέλει.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#857820
sparticle έγραψε:
cmarin έγραψε:Θέλετε να προβλέψουμε από τώρα μαζί με τον πρώτο αγώνα και την τελική 6αδα του πρωταθλήματος, με την ίδια βαθμολογία ή και 2πλασια?
Θα προστεθεί στο τέλος και θα έχουμε και αυτή την αγωνία...

.

Καλό! Εγώ μέσα, αν θέλουν κι οι άλλοι.

Και συμφωνώ για τη διπλάσια, ώστε να είναι πιο πιθανό να έχουμε ανατροπές στον τελευταίο αγώνα, αν και θα έχουν ψιλοδιαμορφωθεί λογικά μέχρι τότε οι βαθμολογίες και θα ξέρουμε πάνω κάτω τι έξτρα θα πάρει ο καθένας, θα είναι ωραίο γιατί πολλές φορές παίζεται κάποια θέση μέχρι τέλους, ειδικά στο μίλκο καπ.


Δεν έχω αντίρρηση πέραν του ότι θα ριχτούν όσοι χάσουν την προθεσμία των ..2 ημερών.
Αν το θέλετε και οι υπόλοιποι, ανοίγουμε τόπικ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#857821 Για μένα είναι ανώφελο, δεν βρίσκω κάποιο νόημα να προβλέψεις 5 πλασαρίσματα σε βάθος 9μηνου, έστω και των γνωστών 5 οδηγών. Εντελώς τζοκερ.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#857833 Τζόκερ θα ήταν αν βάλεις την Haas να πάρει πρωτάθλημα, έχει νόημα! Και στο στοίχημα παίζεις μουντιάλ τον νικητή πριν αρχίσουν τα παιχνίδια.
Για να προλάβουν όλοι, ας το κάνουμε στον 2ο αγώνα. Να δούμε και πως θα πάει ο πρώτος. Αν πάλι δεν θέλετε, δεν τρέχει και τίποτα....
Άβαταρ μέλους
By ripper
#857923 Και εμένα καλή ιδέα μου φαίνεται, αλλά είναι όντως αργά. Αν το θέλουν οι πολλοί μπορούμε να βάλουμε μια ημερομηνία κλειδώματος αργότερα (πχ τέλος Μαρτίου).
Του χρόνου μπορούμε να το κάνουμε από την αρχή.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#858059
George_Prix έγραψε:Αλλα μπορω να ποσταρω μια 6αδα για ολα τα κουαλι της χρονιας απο τωρα...
Μαξ
Λεκλερ
Ρασσελ
Λουης
Σαινθ
Τσεκο
Εστω και σε εναν αγωνα να μου κατσει, δικαιουμαι μια ηθικη κουπα σα νεοεμφανιζομενος παικτης :shifty:


Το 'δες, το 'παιξες? :hmmm:

Νταξ για την πλακα απροπονητος κατεβηκα και σας πηρα τα βρακια. Πετυχα τη σειρα για τους 1-2-3 κι αν το κουλαδι ο Λουης δεν τερματιζε 6 θεσεις πισω απο τον ομοσταβλο του αλλα μονο 1 πισω, θα ειχα πετυχει το μαγικο 1-2-3-4-5-6 :omg:

Πηρα το μαθημα μου ομως και δε θα ξαναπονταρω σε κουτσα αλογα :s_yes