Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#244073 Ε τοσες φορες που το εβγαλε το drive, το περιεργο θα ηταν να ελειπε απο καποιον :Ρ

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#244075
rocsta έγραψε:Ε τοσες φορες που το εβγαλε το drive, το περιεργο θα ηταν να ελειπε απο καποιον :Ρ

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους

Ρε παιδιά,εγώ μια φορά το εχω μόνο,κάτι κάνω λάθος....


.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#246783 Ο Markus δοκιμάζει Polo 2017 στη Φινλανδία....

Άβαταρ μέλους
By cmarin
#264427 φοβερή ειδική....


Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#281754
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#283781 μια και είχαμε πρόσφατα την κουβέντα και τυχαία έπεσα πάνω στο βίντεο.
3-wheels drive

Άβαταρ μέλους
By theo13
#284151

Ξεκίνησε ο καλύτερος αγώνας του παγκοσμίου! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#286434 Σαν σήμερα

Colin McRae birthday (θα ήταν 48)

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#290396 αγωνας ιστορικων στο Βελγιο.Παρακολουθηστε απο το 2,55 και μετα. :superman:
https://www.youtube.com/watch?v=fMrCwYF ... ture=share
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#292903 Το Hyundai i20 WRC 2017 σε ασφαλτινες δοκιμες.

Αν δεν κανω καποιο σοβαρο λαθος, ειναι βασισμενο στο τριθυρο αμαξωμα του νεου i20 και αυτο ειναι ΠΟΛΥ θετικο, τουλαχιστον για τα γουστα μου... :thumbsup:

Ειναι και αυτο καπως παραφουσκωμενο, αλλα ειναι αρκετα αρμονικο στο ματι και βεβαια η αλλαγη απο το πενταθυρο αμαξωμα στο τριθυρο το πιο σημαντικο πλεονεκτημα.



Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#293066 Πιστεύω ότι θα είναι εξισου καλό με το πόλο όπως και το σιτροέν φυσικά.Οι άλλοι δύο στην αρχη θα είναι κομπάρσοι, στο μέλλον δεν ξέρω. Η τουοτα βλέπω να αποχωρεί αν συνεχίσει να λειτουργεί όπως λειτουργει, η μσπορ χωρίς σοβαρή υποσστηριξη απο εργοστάσιο απλα θα υπάρχει.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#297170 Σε καποιο βίντεο απο γερμανια δειχνει μια στροφη οπου τα ρ5 αναπηδουνε και καποια βγαινουν εξω,ενω τα wrc τιποτα!!!!δεν ξερω αν και αυτο το βιντεο δειχνει κατι τετοιο.ειδα μονο το σημειο που ειπες και εγινε η εξοδος απο το συγκεκριμενο βιντεο.