Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#307411
Himalayan έγραψε:Μη βιάζεσαι γιατί στη 2η Ε.Δ. τους κοπανάει αλύπητα μέχρι στιγμής...


ασε με να τον ζορισω λιγο :shifty:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#307472
dimviii έγραψε:
Himalayan έγραψε:Μη βιάζεσαι γιατί στη 2η Ε.Δ. τους κοπανάει αλύπητα μέχρι στιγμής...


ασε με να τον ζορισω λιγο :shifty:


Εγω παλι διαβαζω....Μετα την 2η ειδικη....
Oggier: 49.03.7 - Meeke:49.18.4.....

Σε αλλον αγωνα θα'μαι.....
Άβαταρ μέλους
By DAP
#307477
Yugo_para_siempre έγραψε:Συμπαθητικα υπερβολικο...

[video][/video]


:lol: :lol: Το Gazoo Racing στη φτερουγα ολα τα λεφτα.....
Άβαταρ μέλους
By Himalayan
#307518 Ίσως θα ήταν καλό να τελείωνε σήμερα ο αγώνας και να ξεκινήσουν τα ομορφόπαιδα μαθήματα ραπτικής,πινγκ πονγκ,κέρλινγκ (ναι ναι,αυτό με τις σκούπες στον πάγο!) κ.α.Τους ξεβράκωσε τραγικά ο αχώνευτος.Στο 2ο πέρασμα της πρώτης ειδικής για παράδειγμα που υποτίθεται κατεβάζουν χρόνους κτλ. κτλ. κανείς τους δεν έπιασε το χρόνο του πρώτου περάσματος του Ogier...Όσο για τα παλτά (στην άσφαλτο) με τα wrc που τρώνε ξύλο απο τα wrc2,οι ίδιοι άραγε πως νοιώθουν? Και εις άλλα με υγεία...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#308157 Ενας ακομα αγωνας που το αποτελεσμα του σε δικαιωνει πληρως...Και να η αποδειξη γιατι η δημοτικοτητα των ραλλυ εχει πεσει κατακορυφα.....
Άβαταρ μέλους
By nass
#308226 Δυστυχώς έτσι είναι το WRC εδώ και 10 χρόνια, μετά δηλ. την απόσυρση του Gronholm: ένας "θεός" και κάτι δευτεροκλασάτοι :(
(Με την εξαίρεση του 2011, που συνυπήρξαν σε κορυφαίο επίπεδο Loeb και Ogier)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#308236
DAP έγραψε:Ενας ακομα αγωνας που το αποτελεσμα του σε δικαιωνει πληρως.


εγω δεν εγραψα προγνωστικα,εσυ εγραψες,και εγω σου ειπα οτι ει ναι λαθος.


dimviii έγραψε:
DAP έγραψε:Για δευτερο θα'θελα τον Νεβιλλ και τριτο τον Μικ.....αλλα η κρυσταλινη γυαλα μου δειχνει οτι και οι δυο θα εχουν εβγα οποτε δευτερος Μικκελσεν και τριτος Σορντο.....


λαθος προγνωστικα :shifty:



DAP έγραψε:..Και να η αποδειξη γιατι η δημοτικοτητα των ραλλυ εχει πεσει κατακορυφα.....


τι να κανουμε αφου ειναι ενα σκαλι ταχυτερος/καλυτερος οβερολ?
Να τον σαμποταρουμε για να αποκτησει ενδιαφερον οπως τοτε με τον Λεμπ? :s_no
Άβαταρ μέλους
By DAP
#308410
dimviii έγραψε:...........................................................
Να τον σαμποταρουμε για να αποκτησει ενδιαφερον οπως τοτε με τον Λεμπ? :s_no

:hmmm:
Ποιο βαζεις παρεα με τον Λεμπ...
Το σαμποταρισμα η το ενδιαφερον; Γιατι μαλλον και στα δυο δεν μου τα λες καλααααα..... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#311533 Aφού ο ντιμ την είδε ευρωπαίος :twisted: και τα καλά τα ανεβάζει μόνο εκει μεταφέρω ένα πόστ του εδώ.
Το βιντεάκι τα λέει μια χαρά αν κάποιος βαριέται το κείμενο.

http://www.fia.com/news/wrc-2017-world- ... ard-safety
Άβαταρ μέλους
By Himalayan
#313699 Δήλωση του Sordo μετά την τελευταία ειδική της ημέρας:
SAT 18:13 - SS15: SORDO
4.4sec off the pace here. Why? "I do a little bit for the fans - sliding all the time. It's important."
Respect...
Άβαταρ μέλους
By Himalayan
#313703 SAT 18:30 - SS15: BREEN
14sec off the pace here. What happened? "I spun in front of every Irishman in the country. I had to stop and reverse a few times. It wasn't planned..." θεούλης...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#313705
Himalayan έγραψε:Respect...


διαφωνω,εμενα για πεταγμα πετσετας μου κανει.
μεχρι πριν μια ειδικη οδηγουσες τον αγωνα μεσα στη πατριδα σου,και τωρα που περασες ελαχιστα πισω,κανουμε κωλιες για τους θεατες?
Δεν μου αρεσει. :x
Άβαταρ μέλους
By DAP
#314023 Μηδενα προ του τελους μακαριζε αλλα παλι το ιδιο εργο ξαναβλεπουμε......Η διαφορα ειδικη με ειδικη μεγαλωνει......

Και στις μοτοσυκλετες υπαρχει ο γιατρος αλλα αυτος χανει που και που ρε παιδι μου...Δεν ειναι οπως εδω.....
Άβαταρ μέλους
By Himalayan
#314027 Dimviii,περίμενα τέτοια απάντηση,κι εμένα η πρώτη μου σκέψη αυτή ήταν,αλλά είναι απλό.Ξέρει πολύ πολύ καλά ότι απλά δεν μπορεί να τον φτάσει ποτέ των ποτών.Ο ένας είναι στο όριο κι ο άλλος δηλώνει πως πάμε χαλαρά και φυλαγμένα κτλ. κτλ.Να και η σημερινή δήλωση του Sordo:SUN 08:51 - SS17: SORDO
"I tried really hard to catch Ogier. I promise everybody I'm doing my best - there are so many people in the stages I want to thank them for their support. Εν ολίγοις,αυτό το πρωτάθλημα έχουμε,ένας τρέχει μόνος του και οι άλλοι κάνουν κωλιές για τους θεατές.Ευτυχώς που έχουμε και τον Ostbeg που μόλις ολοκληρώσει τα οδηγικά του πειράματα θα ρίχνει ένα στο χλμ.,ποιος Ogier και αηδίες...