Για τα πρωταθλήματα πίστας, GP2/GP3, IndyCar, WTCC, BTCC, Le Mans και άλλα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#90311 Οι ομάδες δεν είναι ότι να'ναι. Ήδη βλέπουμε ότι υπάρχουν ομάδες που είναι σταθερά καλές (Ρενό και Αουντι κυρίως) και ομάδες που βασίζονται σε πυροτεχνήματα και στους πιλότους.

Και φυσικά το ότι οι πίστες είναι πρίμα βίστα είναι στα υπέρ των όσων πάνε καλά, νομίζω είναι προφανές το γιατί. Από την άλλη φυσικά και τα αμάξια έχουν ιδιαιτερότητες και το κυριότερο ειδικά για πρωην πιλότους της Φ1 είναι δυσκολότερο να κάνουν το κατέβασμα σε επίπεδο σε σχέση με όσους δεν είχαν ποτέ ανεβάσει το επίπεδό τους τόσο ψηλά
Άβαταρ μέλους
By Go_For_Pole
#90591 H DAMS προφανώς ειναι καλή, άλλωστε είναι η πιο περιζήτητη τοσο στο GP2, οσο στο World Series. Αλλά γενικά μιλώντας το grid είναι ότι να είναι και υποψιάζομαι ότι οι περισσότεροι engineers θα ειναι freelancers. Στου Jarno πχ ειναι σίγουρα
Άβαταρ μέλους
By ripper
#91454
Corto Maltese έγραψε:Πάντως μου κάνει εντύπωση η δυσκολία των οδηγών πρώην Φ1 να προσαρμοστούν. Δεν μπορεί ο JEV να ξέχασε να οδηγάει πχ


Pole δεν πήρε o JEV;
Και αν θυμάμαι καλά στον πρώτο του αγώνα ήταν μέσα στην διεκδίκηση της νίκης.
Οκ σε αυτόν δεν του βγήκε, έκανε λάθος διαχείριση ενέργειας.

Συμφωνώ στα υπόλοιπα πάντως, το θέαμα είναι καλύτερο από ότι περίμενα.
Ο Prost παρά το προβλήματα/τρακαρίσματα πάλι πρώτος είναι αν και δεν μου γεμίζει το μάτι.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#97393 Βλέπω πως ο Νελσίνιο σας έκανε να καταπιείτε τη γλώσσα σας :p Kαι μάλιστα με το άλλο τρόλεϊ της ομάδας να πατώνει (καλά κυρίως λόγω του κάλου του Πικ)

Για τον μπούφο το ναυαγό τι να πω :lol:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#198132 Για το 2015 γράφουμε εδώ ή ανοίγουμε καινούριο;
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#198163
ripper έγραψε:Για το 2015 γράφουμε εδώ ή ανοίγουμε καινούριο;

Εγώ θα έλεγα να ανοίξεις άλλο και να το κάνεις 2015-16. Im not a mod though
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#198176 Ανοιξτε βρε παιδια ενα θεμα. Τζαμπα ειναι!! :s_howdy
geakos
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#198215
ripper έγραψε:Για το 2015 γράφουμε εδώ ή ανοίγουμε καινούριο;

Eίναι δυνατόν να γίνονται τέτοιες ερωτήσεις από 15 χρόνια χρήστες; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#198359 Τσέκαρα να δω αν παρακολουθεί κανείς το θέμα γιατί είχε πέσει μούγκα.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#232615 Τον είδε κανείς τον αγώνα;




Στο 3:30: Κόβεις το chicane προσπερνώντας 2-3 , δεν τρέχει τίποτα :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#232717
mikeerfol έγραψε:Τον είδε κανείς τον αγώνα;




Στο 3:30: Κόβεις το chicane προσπερνώντας 2-3 , δεν τρέχει τίποτα :lol: :lol: :lol:

Aλλά αν βγεις οριακά από τα pit χωρίς να χτυπήσεις κάποιον ποινή :dizzy:

Τραγικό το Σαβ/κο γενικά στην FE. Χάλια διαδρομή, ιδιαίτερη προσέλευση δεν είχε, οι αγωνοδίκες ήταν λίγο ότι να 'ναι και στο τέλος ακυρώθηκε και ο νικητής. Ευτυχώς που είχαμε και το eRace και σώθηκε η κατάσταση.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#232719 Ρε παίδες έχουμε τόπικ για την καινούρια σεζόν τι γράφετε στο παλιό; :rant: :adminpower: