Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#341168 Δεν υπάρχει χρόνος για να ανέβει το budget. Το αμάξι πρέπει να αγοραστεί άμεσα.
Αθήνα μένω και κοιτάω κοντινά αμάξια άρα σε αυτό δεν υπάρχει θέμα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#341211 Αφού ξεπεράσαμε την εποχή των Ζόμπι (306 ρε παιδιά; :s_sarcastic ), προτείνω κι εγώ ένα ΜΧ5 ΝΒ Fl με hard top (για να γίνει αυτοκίνητο)! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#341215 Με αυτό το μπάτζετ μόνο το μξ-5 παίζει (χάρντοπ το βλέπω δύσκολο).

Αν είχες λίγο χρόνο και έξτρα μπάτζετ νομίζω άξιζε να κοιτάξεις για κανα κολτάκι σεζετέ.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#341218
saxon_747 έγραψε:
JimClark έγραψε:Και εγώ αυτό σκέφτηκα. Fiesta ST. Επειδή ξέρουμε ότι χωρίς σοβαρό πείραγμα δεν παίρνουν ούτε άλογο, πολλά είναι (τυπικά) μαμά.


Το ξέρουμε άραγε?


ω ναι.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#341971
REALZEUS έγραψε:Αφού ξεπεράσαμε την εποχή των Ζόμπι (306 ρε παιδιά; :s_sarcastic ), προτείνω κι εγώ ένα ΜΧ5 ΝΒ Fl με hard top (για να γίνει αυτοκίνητο)! :iconcool:



Hard top θα ήθελα αλλά όχι για να γίνει αυτοκίνητο.
Αν σε ενοχλεί το ανοιχτό του θέματος δεν κοιτάς τέτοια αυτοκίνητα!

Για 156 τι λέμε?
Παράδειγμα:

https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/9055386/
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#341973
NickTG έγραψε:
Για 156 τι λέμε?
Παράδειγμα:

https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/9055386/


Τι να λέμε ρε Νίκο;
Αν σηκώνει η τσέπη σου την ακριβή και συχνή συντήρηση, αλλά και τη λαιμαργία της σε καύσιμο, τότε ΝΑΙ με τα μπούνια.
Κατουράει οποιοδήποτε άλλο κουβά έχει προταθεί. Θα πουν κάποιοι γρήγοροι για το Clio RS. Ναι οκ, είναι καλύτερο στα περιοδικά. :lol:


Τι βρήκες ρε μπαγάσα!!!!!!!! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#341976 Eίναι δυνατόν αυτό το αυτοκίνητο ( :inlove: ) να κάνει κάτω από δυόμιση χιλιάρικα; Δεφάκ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#341982
NickTG έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Αφού ξεπεράσαμε την εποχή των Ζόμπι (306 ρε παιδιά; :s_sarcastic ), προτείνω κι εγώ ένα ΜΧ5 ΝΒ Fl με hard top (για να γίνει αυτοκίνητο)! :iconcool:



Hard top θα ήθελα αλλά όχι για να γίνει αυτοκίνητο.
Αν σε ενοχλεί το ανοιχτό του θέματος δεν κοιτάς τέτοια αυτοκίνητα!

Για 156 τι λέμε?
Παράδειγμα:

https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/9055386/


Δυστυχώς δεν υπάρχει προσιτό πισωκίνητο κουπέ, οπότε συμβιβάζεσαι με το hard top...

156 αγαπάμε πάντως! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#341984 Το MX5 προσωπικά για όσο καιρό το είχα δεν μου πέρασε ούτε στιγμή απ το μυαλό να πάρω χαρντοπ, ήθελα να μπορώ να το ανοίγω οποιαδήποτε εποχή...

.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#341998
Giuseppe Busso έγραψε:
NickTG έγραψε:
Για 156 τι λέμε?
Παράδειγμα:

https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/9055386/


Τι να λέμε ρε Νίκο;
Αν σηκώνει η τσέπη σου την ακριβή και συχνή συντήρηση, αλλά και τη λαιμαργία της σε καύσιμο, τότε ΝΑΙ με τα μπούνια.
Κατουράει οποιοδήποτε άλλο κουβά έχει προταθεί. Θα πουν κάποιοι γρήγοροι για το Clio RS. Ναι οκ, είναι καλύτερο στα περιοδικά. :lol:


Τι βρήκες ρε μπαγάσα!!!!!!!! :inlove:


Από αυτά που διαβάζω πάντως δεν νομίζω να καίει τόσο παραπάνω από άλλα της εποχής.
Η συντήρηση να βγαίνει 150 με 200€ το χρόνο έξτρα? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#342000 To Clio RS είναι καλύτερο από την 156 στα περιοδικά; Μόνο; Όχι στην πραγματικότητα;
Επίσης, η 156 είναι καλύτερη οδηγικά από ένα Miata;
Συγγνώμη, τα πιστεύεις αυτά;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#342002 Με budget 2500 k απλά ξεχνάς 156 και δε συμμαζευεται. Μάθαμε τώρα όλοι το υπερατου, Alfa Romeo μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Πάρε του htanso καλύτερα, πιο φθηνή θα βγει.
Μιατα και είσαι κομπλέ.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#342005 Η συγκεκριμενη παντως που εβαλε ο Νικολας, αν ειναι οσο αστερι δειχνει απο εξω και απο μεσα πρεπει να ειναι ευκαιρια φοβερη!
Δεν χανει και τιποτα να την δει απο κοντα, να την παει σε μαστορα να δει μηχανικα μερη, ψαλιδια κτλ
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#342006
Dimsabas έγραψε:To Clio RS είναι καλύτερο από την 156 στα περιοδικά; Μόνο; Όχι στην πραγματικότητα;
Επίσης, η 156 είναι καλύτερη οδηγικά από ένα Miata;
Συγγνώμη, τα πιστεύεις αυτά;


Όχι βέβαια. Κάνω πλάκα για να γελάσουμε.