Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#359151
mirage έγραψε:Για βιτρινα καλη ειναι. Αντε και 1000 χλμ τον χρονο


< >


Γιατί ρε συ;
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#359202 Ακόμα και με τους φόρους κτλ ειναι πολυ αυτοκίνητο για 5Κ. Μόνο τα έξτρα που έχει πανω το συγκεκριμένο αν τα δώσεις σαν ανταλλακτικά πήρες τα μισά λεφτά σου πίσω αύριο. Προφανώς και με κριτήριο τη λογική δεν την αγοράζεις. Αλλά πιο διθέσιο σπορ αυτοκίνητο αποτελεί λογική επιλογή έτσι κι αλλιώς;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#359206 Με 4300€ ας πούμε ότι το παίρνεις.

630€ τα τέλη
400€ ασφάλεια
Πες ένα 1000αρικο ακόμα για μαζέματα που σίγουρα θα θέλει όσο ψείρας και να είναι ο κάτοχος, κάνα λάστιχο κτλ

Σύνολο πες 6Κ και έχεις καλοστημένο, όμορφο coupe, με μοτόρι που "δεν τα φτιάχνουν έτσι πια". Εγώ θα έπαιρνα ένα σπαστό καρεκλάκι του ψαρά, θα την πήγαινα στο Σούνιο, θα άνοιγα καπώ και μαζί με μια φρεντάρα και μουσικούλα, θα χάζευα τις καλογυαλισμένες εισαγωγές και το ηλιοβασίλεμα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#359242 παιρνω τηλεφωνο και δεν απαντα, εστειλα μνμα δεν εχω νεα.. :hmmm: υπομονη για την επαφη απο κοντα...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#359260
Dimsabas έγραψε:Τα πρώτα τρία λεπτά (δύο είναι κανονικά, αλλά σε κόβω για ρομαντική ψυχή). Μετά;

Σε 3' δε θα είχε προλάβει να κρυώσει από το ξέσκισμα μέχρι να φτάσω Σούνιο. :rtfm:

Μετά τα ίδια και στην επιστροφή. Υπολογίζω μισό ντεπόζιτο. Για μία φορά το μηνα ότι πρέπει.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#359275 Πιο εύκολο να πετύχεις το τζακ ποτ μεθαύριο παρά Spider μ' αυτο το μοτόρι.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#359286
Deleted User 1 έγραψε:Πιο εύκολο να πετύχεις το τζακ ποτ μεθαύριο παρά Spider μ' αυτο το μοτόρι.


Νομίζω δεν είχε βγει ανοιχτή με αυτό το μοτέρ... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#359294 Mε δίλτρο εξακύλινδρο έχουν παραχθεί 444 spider. Όπως είπε και ο Stefan είναι εξαιρετικά δυσεύρετες.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#359354
rocsta έγραψε:Mε δίλτρο εξακύλινδρο έχουν παραχθεί 444 spider. Όπως είπε και ο Stefan είναι εξαιρετικά δυσεύρετες.


Δεν το ήξερα! Thanx! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#359357
Dimsabas έγραψε:Ε τότε, καλύτερα να πάρεις την ανοιχτή. Επίσης, η κλειστή είναι για ύψος μέχρι 1.80, ίσως και παρακάτω.


Την βρήκα πολύ άνετη και είμαι στο ύψος που είπες. Μου έκανε εντύπωση το πόσο χώρο είχα πάνω από το κεφάλι. Το κάθισμα είναι τοποθετημένο πολύ χαμηλά. Η δε ανοικτή έχει θέματα ακαμψίας.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#359385 Είμαι 1.90 και έχω πάει βόλτα με την κλειστή προ facelift , αλλά δεν θυμάμαι να έχω θέμα (έχουν περάσει και κάποια χρόνια). Την είχε from day 1 ο πατέρας ενός φίλου, και όταν πήρε το δίπλωμα , του την παραχώρησε :metalo:
(τελικά πήγε για σκραπ, μιας και τον είχε αφήσει πολλάκις και με διαφορετικές βαρβάτες ζημιές :ninja: )
Άβαταρ μέλους
By 224v
#359458 Μιλησα με τον ιδιοκτητη, και ισως την δω μεσα στη βδομαδα, πειτε αν γνωριζετε θεματα που εχει παρουσιασει.... ετσι για να ρωτησω εαν τα εχει αντιμετωπισει.
Για Spider εχω φιλο στο Καταρ που εχει μια τετοια, μηχανολογος βεβαια... και την φροντιζει δεν ξερω αν την φερει εδω ποτε, στην Ελλαδα εχει ενα Golf 1ης γενειας..... φυλαγμενο...