Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By markvag
#358868
Deleted User 1 έγραψε:https://www.car.gr/7611792-alfa-romeo-gtv-v6-tb

:superman:


:inlove:

Πω ρε... τι παίρνεις με 5χιλιάρικα... :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#358871 θα ηθελα να το δω απο κοντα!!!! και να το οδηγησω.... και μετα να πουλαγα το Aygo και με μικρη διαφορα να το επαιρνα.... μετα σκεπτομαι το διλιτρο.... ομως αξιζει..γμτ
Τον ειχα παρει εδω και πολυ καιρο... για να το δοκιμασω, ομως τελεικα δεν εκατσε να γινει θα προσπαθησω να το κανω τωρα παλι...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#358877 Αν την πάρεις ένα φουλάρισμα 100αρα δώρο από εμένα...με το αζημίωτο (καμιά 100στη χλμ μαζί της) φυσικά... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#358880
Deleted User 1 έγραψε:Αν την πάρεις ένα φουλάρισμα 100αρα δώρο από εμένα...με το αζημίωτο (καμιά 100στη χλμ μαζί της) φυσικά... :shifty:


Του εστειλα μηνυμα γαι να το δω... απο κοντα. ειναι και κοντα μου.....σχετικα...
:yahoo: :lol:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#358889 Ενός απο το alfisti είναι. Αρκετά καμμενος με gtv 156 spider 916 ταυτόχρονα. Απο τα ποστ του φαινόταν να τα προσέχει όλα πολύ.

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#358891
markvag έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:https://www.car.gr/7611792-alfa-romeo-gtv-v6-tb

:superman:


:inlove:

Πω ρε... τι παίρνεις με 5χιλιάρικα... :inlove: :inlove:


Kαι την έχεις απλά να την κοιτάς... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#358897 Φαίνεται πολύ προσεγμένη. 22 μαιών μην ξεχνάμε και τα καθίσματα φαίνονται πένα. Άμα και το μότορι είναι σε ανάλογη κατάσταση τότε μιλάμε για πολύ δυνατή περίπτωση.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#358934
panos2171 έγραψε:
markvag έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:https://www.car.gr/7611792-alfa-romeo-gtv-v6-tb

:superman:


:inlove:

Πω ρε... τι παίρνεις με 5χιλιάρικα... :inlove: :inlove:


Kαι την έχεις απλά να την κοιτάς... :thumbsdown:


Αμαρτία! :protest:

Αν την έχεις την προσέχεις και την οδηγείς όπως πρέπει! :inlove:

Δεν είναι για εμένα στη φάση που είμαι σήμερα προφανώς, αλλά είναι έρωτας! :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#358949 Για βιτρινα καλη ειναι. Αντε και 1000 χλμ τον χρονο


< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#358955 Έχοντας το 2.24ν ήδη, δεύτερο διλιτρο ειναι υπερβολή αλλα βλέποντας και τα χλμ που έκανα με το Aygo, 4000χλμ περίπου μια χαρά τα κάνω και με αυτό γιατί καλο το μικρό, χωράει παντού κ.λ.π. Αλλα αδιάφορο φυσικά. Λίγα χρόνια μείνανε..... Ας τα διασκεδάσουμε....
Άβαταρ μέλους
By mirage
#358968 Πρεπει να ειναι Alfa?

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#359006
markvag έγραψε:
Αμαρτία! :protest:

Αν την έχεις την προσέχεις και την οδηγείς όπως πρέπει! :inlove:

Δεν είναι για εμένα στη φάση που είμαι σήμερα προφανώς, αλλά είναι έρωτας! :inlove: :inlove:


Με τους φόρους και την τιμή της βενζίνης πόσο να τη χαρείς; Πρακτικά το παίρνεις σε δόσεις, χαμηλή αγοραστική αξία αλλά μετά καταλήγει τρύπιος κουμπαρας.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#359008
mirage έγραψε:Πρεπει να ειναι Alfa?

πού πας χωρίς άλφα κούνελε :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#359070
panos2171 έγραψε:
markvag έγραψε:
Αμαρτία! :protest:

Αν την έχεις την προσέχεις και την οδηγείς όπως πρέπει! :inlove:

Δεν είναι για εμένα στη φάση που είμαι σήμερα προφανώς, αλλά είναι έρωτας! :inlove: :inlove:


Με τους φόρους και την τιμή της βενζίνης πόσο να τη χαρείς; Πρακτικά το παίρνεις σε δόσεις, χαμηλή αγοραστική αξία αλλά μετά καταλήγει τρύπιος κουμπαρας.


Το είπα. Δεν είναι για εμένα! :rtfm: Αν μπορείς να την ταΐσεις όμως, είναι λογικά εξαιρετικό αμάξι! :inlove: