Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By markvag
#342266
Nikos! έγραψε:Επειδή έχει σημασία και ο χώρος αποσκευών τόσο στη πρόσβαση όσο στο σχήμα, θα επιμεινω στο station.

< >


Κι εγώ του τα έχω γράψει να πάρει με 5η πόρτα (είτε απλό 5θ, είτε SW), αλλά τον βλέπω με καμιά C-Coupe... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#342365
JimClark έγραψε:q2 νέο;

Εκεί μέσα δε μπαίνει ούτε φάκελος για δικογραφία :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#342543 Διαβασα ολο το θέμα κι αποφάσισα σε κανα 6μηνο που θα γινω δικηγόρος να πουλήσω το Φιέστα. :-P

Πάντως οσους ασκούμενους και δικηγόρους συνομιληκους μου αντε και λιγο μεγαλυτερους που ξερω, το πιο Premium που χω δει να χουν ειναι Alfa Mito (βασικη) . Οι περισσότεροι κυκλοφορουν με μτχ. 8-10ετιας. Και φυσικα οι περισσοτεροι χρησιμοποιουν μετρό και λεωφορεία.
Βέβαια τους βλεπω συνέχεια να κανουν κλαρινογαμπριλικια σε Big Apple, Rock n Roll κλπ. τέτοια. Σημεία των καιρων..

< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#369918 Βλέπω στο δρόμο ενα c coupe. Λέω στη γυναίκα: ''Να το, το αγαπώ το σκέφτομαι για επόμενο οικογενειακό'' :s_sarcastic
Απάντηση: "Αν σου αρέσει πάρτο, πάρε ό,τι θέλεις εσύ".

Γυναίκα για σπίτι :thumbsup:

Αν και στο τέλος βλέπω να καταλήγω σε 5πορτο είναι σημαντικό να ακους το παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#369940
drdino έγραψε:Εικόνα

Αν ειναι cute μπορει και να πει το ναι.... Δεν επιασες σχολιο για Ζ4 την Κυριακη...

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#369952 Φέρε εσύ τα κλειδιά του Ζτεσσερου και το συζητάμε άμα λάχει
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#370305
Kon5 έγραψε:Βλέπω στο δρόμο ενα c coupe. Λέω στη γυναίκα: ''Να το, το αγαπώ το σκέφτομαι για επόμενο οικογενειακό'' :s_sarcastic
Απάντηση: "Αν σου αρέσει πάρτο, πάρε ό,τι θέλεις εσύ".

Γυναίκα για σπίτι :thumbsup:

Αν και στο τέλος βλέπω να καταλήγω σε 5πορτο είναι σημαντικό να ακους το παραπάνω.

ΚΥΡΙΑ! Να το ξαναπώ? ΚΥΡΙΑ με όλα κεφαλαία. Έτσι Το μόνο αρνητικό στην τωρινή C είναι ότι δεν έχει αέρα πίσω σε σχέση με την προηγούμενη, οπότε για οικογενειακό θα το τριπλοσκεφτόμουν. Να ήσουν εργένης να πώ ντάξ χαλαρά καλοτάξιδο. Με οικογένεια με προβληματίζει, πως θα σκύβεις να βάλεις το παιδί στο κάθισμα πίσω, δεν έχει αέρα οπότε θα χτυπάς και ποιός ακούει τις γκρίνιες :lol: . S205 δαγκωτό! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#370387 Κοίτα να δεις. Γενικά άγομαι και φέρομαι :s_sarcastic Σεκφτόμουν 2tourer, Α3 sedan αλλά και sportback και c class sedan. Μετά άρχισα να σκέφτομαι και το volvo v60. Πολύ ωραία οχήματα όλα, αν και η merc μάλλον με κερδίζει. Χωρίς να είμαι κολημμένος σε μάρκες η αλήθεια είναι ότι όταν βλέπω στο δρόμο merc είναι το μόνο όχημα που δεν το βαριέμαι. Ο χρόνος είναι λιγότερο σκληρός με το αστέρι κατά ένα περίεργο τρόπο. Οπότε λέω πάμε μερκ να ξεμπερδέυουμε μάλλον. Και εκεί μπαίνει το 2ο ερώτημα. Σεντάν δλδ ο κλασικός πάτερ φαμίλιας / η πεπατημένη ή να κάνω την επανάστασή μου. Μια ζωή την έχουμε και δεν ξέρουμε κ για πόσο. Οπότε σκέφτομαι πάρε το κουπέ να κάνεις την πάρτη σου ακόμα και αν ζορίζεσαι να χώνεις κάθισμα πίσω κλπ κλπ. Θωμά τα στέισον της μερκ είναι τα μόνα που δεν μου αρέσουν καθόλου πολύ νεκροφόρες φάση. Εδώ η μερκ πάσχει πολύ Ιμο ενώ τα στεισον της bmw - audi - volvo είναι πολύ όμορφα. Δεν το συζητάμε για το allroad :inlove: στην κορυφή όλων imo. Είπαμε το καλό είναι ότι δεν πιέζομαι χρονικά οπότε το σκεφτομαι άνετα. Εκτός και αν πέσει κανα κουρεματάκι και μείνουμε με το σουζούκι για τρελά γούστα!