Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By markvag
#298511
fot έγραψε:325, ίδια άλογα, 500κ.εκ. κάτω? Εξακύλινδρες δεν είναι και αυτές?


Αρχικά η 325 έβγαινε με το μοτέρ 2,5... Στο face lift το μοτέρ έγινε 3,0 αλλά τα ίδια άλογα (πολύ καλύτερη ροπή βέβαια...)

Το αμάξι από e-pop δεν παίζεται βέβαια... :metalo:


EDDIE_147 έγραψε:http://www.car.gr/classifieds/cars/view/7198523/

Αυτό να φανταστώ το έχεις δει ήδη;


Εξίσου καλό! :twisted:

Με γειες να πούμε;;; :twisted: :twisted:


Έχω την εντύπωση επιπλέον ότι την έχει αρκετό καιρό αυτός και δεν του φεύγει... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#298514
fot έγραψε:Όχι eddie, δεν το είχα δει αλλά αν εξαιρέσεις τα λάστιχα που είναι σε κακή κατάσταση, είναι μάλλον καλή πρόταση. Σε ευχαριστώ.
Τις επόμενες μέρες θα κάνω λίστα με αυτοκίνητα κοντά και θα πάω μια βόλτα να τα δω. Καταλήγω μάλλον σε 320-325 coupe. :)


Αν μπορείς να σηκώσεις φορολογικά το 25, μην το σκέφτεσαι καν!!! Είναι πολύ καλό αυτοκίνητο. Δεν είναι όμως τόσο άνετο όσο ίσως φαντάζεσαι, είναι αρκετά σφιχτό. Μπορεί να φταίνε τα 18άρια στο δικό μου βέβαια...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#298521 Και το δικό μου με τα 17άρια είναι σφιχτό. Καλή απόσβεση, αλλά σφιχτό. Και η coupe είναι λίγο πιο σφιχτή από τη σεντάν.


Απλά fot σκέψου καλά το φορολογικό. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By fot
#298537 Ξέρω πόσο σφιχτή είναι η E90 και για αυτό την ψάχνω κιόλας. Ταξίδεψα αρκετά με μια 320. Είναι σφιχτη αλλά και άνετη. Για το φορολογικό σκέφτομαι και την 20.
Δηλαδή πόσο χειρότερα θα την φορολογήσουν? Δίλιτρη είναι και θα έχω κάτι να γουστάρω

< >
Άβαταρ μέλους
By fot
#299928 Να σαι καλά ποπολάρε! Σε ευχαριστώ.
Η 25άρα από την Ηγουμενίτσα δείχνει άψογη!
Δίνω όμως περισσότερες πιθανότητες σε μία κουπέ... ίδωμεν... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#306077 Λίγο ψιλοακυρο ποστ αλλά δεν ήξερα που να το γράψω...
Η 525 που ανέβασε ο ποπ αγοράστηκε τελικά από συγγενικο πρόσωπο ύστερα από προτροπή μου ως αντικατάστατης ενός γερασμενου saab 9000.
Η τιμή τελικά κατέβηκε στα 12500 και το αμάξι είναι σαν καινούργιο. Βέβαια ήταν ακινητοποιημενο για 1 χρόνο και κάτι και χρειαζόταν μερικά αναλώσιμα καθώς και σέρβις όπως ήταν φυσικό.

Πραγματικά μείναμε πάρα πολύ ικανοποίημενοι και θα ήθελα να ευχαριστήσω το φόρουμ και ιδίως το e pop.


< >
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#306082 μπραβο ρε αλανια....

επισης φανταστικη ευκαιρια :

http://www.car.gr/8489119-bmw-325-dynamic-sport-packet

μακαρι να ειχα τα χρηματα να το επερνα....

αμα μειωσουν και τα τελη κυκλοφοριας για 10+ ηλικιας αυτοκινητα. νταξ. bargain.
Τελευταία επεξεργασία από popolaros και 27 Σεπ 2016, 13:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#306230
g8777 έγραψε::hmmm: :hmmm: :hmmm:

Πως "φαινονται" δλδ; Απο τις 10 φωτο και αν της αγγελιας; :hmmm:


Άμα έχεις δει μερικές χιλιάδες αγγελίες και αρκεά αμάξια στις αγγελίες από κοντά, καταλαβαίνεις πολλά... :iconcool:

Προφανώς βέβαια και πρέπει να γίνει σωστός έλεγχος πριν την αγορά, δεν αγοράζουμε γουρούνι στο σακί... :rtfm: :iconcool: Αλλά βουνό που φαίνεται, κτλ κτλ...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#306266
g8777 έγραψε::hmmm: :hmmm: :hmmm:

Πως "φαινονται" δλδ; Απο τις 10 φωτο και αν της αγγελιας; :hmmm:

Πως βλεπεις μια κοπελα και λες καλο κοριτσακι ,ντροπαλο, αλλα τελικα αποδεικνυεται απο μπροστα παρθενα και απο πισω μπαινουν τραινα.