Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#243782
mousatos έγραψε:
JBT έγραψε:Τα ντιζελ θα χτυπηθούν από το μπουρδελο, είναι πέρα για πέρα αληθινό σενάριο.

Χρειάζεται προσοχή.


:s_yes :s_yes

Κάπου διάβασα ότι μπορεί μα μην αυξηθεί ο φόρος στο πετρέλαιο και να αυξηθεί στην βενζίνη, φυσικό αέριο, υγραέριο.
Σίγουρος δεν μπορείς να είσαι για τίποτα ειδικά σε βάθος χρόνου.

Από το Moto G
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#243785 Εγώ πιστεύω ότι δεν θα αυξηθεί ο φόρος στο πετρέλαιο για να μην ξεσηκώθουν ταξί, φορτηγά, λεωφορεία,αγρότες. Τι τους εμποδίζει όμως το φθινόπωρο να βάλουν ένα πάγιο τέλος περιβάλλοντος μόνο στα ιδιωτικής χρήσης πετρελαιοκινητα ?

.
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#243787
belgarion έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι δεν θα αυξηθεί ο φόρος στο πετρέλαιο για να μην ξεσηκώθουν ταξί, φορτηγά, λεωφορεία,αγρότες. Τι τους εμποδίζει όμως το φθινόπωρο να βάλουν ένα πάγιο τέλος περιβάλλοντος μόνο στα ιδιωτικής χρήσης πετρελαιοκινητα ?


Αυτό είναι όντως ένα πολύ πιθανό σενάριο. Εγώ πιστεύω σε όλα θα μπει ΕΦΚ, απλά δεν θα εξισωθεί στο ντίζελ με την βενζίνη όπως είχε ακουστεί αρχικά.
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#243912 Με τα χιλιόμετρα και τη χρήση που κάνεις, μονο τη Μercedes diesel 2.2 θα σκεφτόμουν.
Επίσης ,λυπαμαι που το γραφω, μην υπολογιζεις χρήματα από τον τιραντα.
Ενδεχόμενα έσοδα απο 500 ευρώ και άνω θα αποτελέσουν αφορμή ευχελαίου.


.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#243920
tsilis έγραψε:Με τα χιλιόμετρα και τη χρήση που κάνεις, μονο τη Μercedes diesel 2.2 θα σκεφτόμουν.
Επίσης ,λυπαμαι που το γραφω, μην υπολογιζεις χρήματα από τον τιραντα.
Ενδεχόμενα έσοδα απο 500 ευρώ και άνω θα αποτελέσουν αφορμή ευχελαίου.


.


Γύρω στα 1500 το πιάνει. Έχει πάρα πολλά χλμ, αλλά είναι προσεγμένο. Εγώ δεν θα το έδινα για κάτι ημίψηλο πάντως.
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#243925 Καλά φίλε Δια!
Μην κοιτάς πόσα ζητάνε στο Car.gr ,αλλά πόσοι είναι διατεθειμένοι να τα δώσουν ή πόσο πωλούνται τελικώς, πέρα από τα όσα ζητούν οι ιδιοκτήτες
Εδώ είμαστε , και ειλικρινεστατα, μακάρι να διαψευστω...

.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#243952 Δε θέλω να θεωρηθώ ηθικός αυτουργός σε εξαπάτηση αλλά αν είναι σε καλή κατάσταση θα πρέπει να σκεφτείς μήπως του γυρίσεις τα χλμ σε κάτι πιο πωλήσιμο. :ninja: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#243959 Επίσης στην αγγελία να γράψεις ότι είναι από γιατρό, φυλαγμενο πάντα σε κλειστό γκαράζ και δεν βγήκε ποτέ με βροχή βόλτα. :)

< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#243989 78.000 Πραγματικά χλμ. Ολα εγνατία 1ο χερι.

Νοτ.

Έκλεισε η απόφαση μένουμε οπως έχει για κανα δυο χρόνια ακόμα.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#244237 Ασφάλεια κλοπής με φουσκωμένο νούμερο, κλοπή και ανταλλακτικά στο car/ebay. Απατεωνιές πολλές υπάρχουν, αλλά είναι και τι άνθρωπος είσαι. Αυτό που λέω το έχω ακούσει για συγκεκριμένο τύπο. :ninja:

Βάλε μια αγγελία αρχικά να δεις τι γίνεται. Ποτέ δεν ξέρεις.
Τελευταία επεξεργασία από xenos και 11 Απρ 2016, 14:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#244295
REALZEUS έγραψε:Ρε στο mafia.gr μπήκα; :lol:


δεν μπορεις να φανταστεις τι γινεται,ειδικα τα τελευταια χρονια.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#244346 Να σου πω μία ιδέα; Περιμένεις να έρθει το καινούργιο 2008 και πας και τσιμπάς αυτό που πουλάει ο Αδαμίδης 18Κ (γελάμε) με 16 και είσαι μια χαρά. Το αμάξι είναι το test drive, το έχει οδηγήσει ο κάθε πικραμένος αλλά η βόλτα που κάνουν είναι εκεί γύρω στο Καλοχώρι, λίγα πράματα.