Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#240892 To Qashqai είναι μια μ@λ@κία και μισή. Δεν είναι τζιπ, δεν είναι "κούρσα", δεν είναι τετρακίνητο. Αλλά έχει τα μειονεκτήματα όλων και πλεονέκτημα μόνο το ύψος για κανένα πεζοδρόμιο.
Avensis.... Καλά ρε pop. Toyota;;;;; (ποια amstel;)
Το focus δεν μου αρέσει το εσωτερικό(και αφού μπορεί να πάρει ακριβότερο, γιατί να μην το κάνει)
To astra το έχω δει μόνο στο νετ(ωραίο φαίνεται)
Το golf πέρυσι που το κοίταγα δεν αξίζει. Νομίζεις ότι μπαίνεις σε παλαιότερης γενιάς αυτοκίνητο. Μόλις είχε έρθει αυτό με τα 115 και 6ρι και το έκανα test.

Άμα ήθελες μτχ θα σε έδινα το Volvo της μικρής. Μόλις μάθει ότι το αμάξι της "καταργήθηκε", θα θέλει άλλο :help:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#240898
popolaros έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Citroën c4 diesel?

.


υπαρχει καποιος λογικος ανθρωπος που θα αφησει ολα τα αλλα για να παρει C4 ? :help: :help:

Εχω δειξει οτι ειμαι λογικος άνθρωπος?


.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#240908
popolaros έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Citroën c4 diesel?

.


υπαρχει καποιος λογικος ανθρωπος που θα αφησει ολα τα αλλα για να παρει C4 ? :help: :help:



Ο κουμπάρος μου πήρε το Ψ4 σε σχεδόν φουλ έξτρα (1,6 ντίζελ με χειροκίνητο όμως) με 20 χηνάρια.

Φανταστική επιλογή, δεν τού λείπει απολύτως τίποτε. Κινητήρας καλός, κρατήματα γαλλικά, χώροι επαρκέστατοι.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#240916 Ίδιο κινητήρα δε φοράει και το Ψιτρöέν;
Άβαταρ μέλους
By JBT
#240920 Ο κουμπάρος πάντως είναι σταθερά στο 5άρι συνολικά.

Στην εθνική ανάλογα το πόδι από 4,5 έως 5,5.

Το μοναδικό πράγμα που δε με αρέσει σε κανένα Ψιτρöέν είναι που δεν έχει ελληνικά.

Απίστευτη |λογοκρισία| και να σκεφτείς ότι δεν έχει και μικρή αγορά στην Ελλάδα... Τι να πεις :vava:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#240923
popolaros έγραψε:Μόλις οδηγησα 308 120ps 6speed. ΟΥΑΟΥ. Παρά πολύ καλό.

το ΟΥΑΟΥ είναι κανονικό ή στυλ Μπαρουφάκη;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#241001
popolaros έγραψε:Μόλις οδηγησα 308 120ps 6speed. ΟΥΑΟΥ. Παρά πολύ καλό.


Κάποιος χάκαρε το λογαριασμό του ποπολάρου... :protest: :protest: :s_tongue Οι μοντ και ο αντμίν παρακαλούνται να κάνουν κάτι άμεσα! :rtfm:





Μ' έβαλες σε σκέψεις... πρέπει να κάνω test drive στου φίλου μου που έχει ένα άσπρο... :hmmm:

Καλύτερο από φίκους 2;;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#241002
JBT έγραψε:Ο κουμπάρος πάντως είναι σταθερά στο 5άρι συνολικά.

Στην εθνική ανάλογα το πόδι από 4,5 έως 5,5.

Το μοναδικό πράγμα που δε με αρέσει σε κανένα Ψιτρöέν είναι που δεν έχει ελληνικά.

Απίστευτη |λογοκρισία| και να σκεφτείς ότι δεν έχει και μικρή αγορά στην Ελλάδα... Τι να πεις :vava:



Εννοείς στο GPS?
Άβαταρ μέλους
By JBT
#241047 Στο παντού.

Για μπάτσες πραγματικά.