Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#241122
Κάποιος χάκαρε το λογαριασμό του ποπολάρου... :protest: :protest: :s_tongue Οι μοντ και ο αντμίν παρακαλούνται να κάνουν κάτι άμεσα! :rtfm:





Μ' έβαλες σε σκέψεις...


Κάποιος χάκαρε ολόκληρη την ζωή του ποπολ@ρου.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#241629 Nai,για το 308 δε διαβάζω και τα καλύτερα σε σχέση με τη λειτουργία των αναρτήσεων πολύ μαλακές ,και απέχει πολύ απο το Focus....To οποίο focus είναι και το μόνο που δεν έχει ημιάκαμπτο σε καμία έκδοση.Βέβαια στο κινητηρα υπερτερει το Peugeot,ιδιαίτερα απεναντι σε Golf&focus.
Για το C4 που αναφέρθηκε το έχω οδηγήσει αρκετά και με απογοητευσε πλήρως. Βαρκα, απόλυτα προσανατολισμένο στην ανεση ,κακή εργονομία :thumbsdown: Δε ξέρω αν αλλαξαν κάτι στο F/L...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#241704
kostis20 έγραψε:Nai,για το 308 δε διαβάζω και τα καλύτερα σε σχέση με τη λειτουργία των αναρτήσεων πολύ μαλακές ,και απέχει πολύ απο το Focus....To οποίο focus είναι και το μόνο που δεν έχει ημιάκαμπτο σε καμία έκδοση.Βέβαια στο κινητηρα υπερτερει το Peugeot,ιδιαίτερα απεναντι σε Golf&focus.
Για το C4 που αναφέρθηκε το έχω οδηγήσει αρκετά και με απογοητευσε πλήρως. Βαρκα, απόλυτα προσανατολισμένο στην ανεση ,κακή εργονομία :thumbsdown: Δε ξέρω αν αλλαξαν κάτι στο F/L...


Τουλάχιστον αλλά 4 μικρομεσαία έχουν αποκλειστικά πολλαπλούς πίσω.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#242375 Civic f/l λένε ότι έχει καλύτερες αναρτήσεις από προ f/l.
προ f/l που οδήγησα δεν με ενόχλησαν αν και οδηγάω ταπε-R. Ούτε έχω προηγούμενη εμπερία σε αυτή την κατηγορία.
Μ΄άρεσε όμως.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#242642
rx8_drifter έγραψε:
224v έγραψε:το Mondeo??? Ντηζελ, το πηρε φιλος και ειναι πολυ πληρες....



Mικρομεσαίο το μοντέο? :dizzy:



popolaros έγραψε:
διαγωνιζόμενοι

opel astra
toyota avensis
scoda octavia
Vw golf
Peugeot 308
Ford focus
+ (όποιο άλλο)