Αγγελίες για πώληση/ζήτηση κάθε είδους οχήματος, από πατίνι, μέχρι ελικόπτερο
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#149371 Aυτά τα μοτέρ θεωρούνται - και είναι - άσπαστα μέχρι 350 ΗΡ χωρίς να ανοίξει ο κινητήρας για καλύτερα μπιελοπίστονα, είναι από τα πλέον ανθεκτικά μοτέρ, τα 200 άλογα είναι ψωμοτύρι από πλευράς αντοχής του.

Καλοπούλητο και είναι τυχερός όποιος το πάρει.
Άβαταρ μέλους
By Alxnks
#149397 Γνωστος με τέτοιο Α6, πριν μπολικα χρονια κατέβασε κατα λάθος 2αρα απο 5 με μπολικα και το κάρφωσε το μοτέρ. Μετα απο κάνα 2χιλιαρο ιδιαιτερο μαθημα στο συνεργειο μάλλον έμαθε να προσέχει.
2-3 χρόνια τώρα το έχει με υγραέριο.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#149398 Να θυμίσω ότι εδώ είναι οι αγγελίες;
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#149405 Ευχαριστώ πολύ όλους για τα σχόλια ! Σχετικά με την κατανάλωση, τα νούμερα αναγράφονται στην αγγελία και είναι πραγματικά έως και φουσκωμένα, απλά υπολογίζω και κατόχους με πιο βαρύ πόδι απ'το δικό μου. Την Κυριακή το αυτοκίνητο πήγε στην Νεμέα και γύρισε αυθημερόν. Έχει κινηθεί Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη αποκλειστικά μέσα στην πόλη και η μέση είναι στα 9.4 στο trip computer, το οποίο έχει επαληθευθεί αρκετές φορές με γέμισμα στο βενζινάδικο και δεν κλέβει. Εγώ όταν το πήρα, περίμενα να βαράει 12άρια εύκολα μέσα στην πόλη ...

Προφανώς το τσιπάκι αυτό έχει πολύ οικονομική ρύθμιση AFR στο cruising και οι καταναλώσεις στην πλειοψηφία των περιπτώσεων πλην μποτιλιαρίσματος, είναι πολύ χαμηλές.
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#284050 Για πάμε μια πάνω, μιας και έχω βρεί αντικαταστάτη !

Έχω ενημερώσει την αγγελία με διάφορες εργασίες που έγιναν πρόσφατα.