Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#126053 Με τα 400 χλμ που λες μάλλον για Νις είσαι αλλά να προβλέψεις τα ζόρια στα σύνορα Ουγγαρία Σερβία οπωσδήποτε
Άβαταρ μέλους
By JBT
#126464 ΄΄Οχι ότι ενδιαφέρει κάποιον (σαν τον seismic νιώθω :lol: ), αλλά λέω να το πάρω καρφί για Πασάου... Καθημερινή βέβαια δεν ξέρω τι θα συναντήσω, αλλά ελπίζω γύρω στο 7καικατιωρο να το κάνω...


Εάν βέβαια στο ενδιάμεσο δω ότι δε γίνεται... Να'ναι καλά το booking.com :lol:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#126691 Αύριο λέω να πάρουμε τους δρόμους, υπολόγιζω 2 βράδια θα μείνουμε πριν από τη Σερβία (σχεδόν σίγουρο έχω το Passau και τη Βουδαπέστη), οπότε Πέφτη θα φύγουμε από Β/στη για πιο χαμηλά.

Γιατί...;;
Άβαταρ μέλους
By JBT
#126780 Κι εγώ για αργότερα το υπολογιζα, αλλά τελικά κατάφερα να το κάνω για αύριο...

Να δούμε δηλαδή, γιατί ακόμα δεν έχω φορτώσει το αμάξι για να δω τι λείπει κλπ κλπ :lol:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#127934 εγώ έκλεισα σήμερα με Μινόαν Ανκόνα-Ηγουμενίτσα για αρχές Σεπτεμβρίου. Είχα κ μία έκπτωση 20% λόγω ADAC... Πρώτη φορά πάω με καμπίνα κτλ. 670€ για 2 άτομα με αμάξι κ καμπίνα πήγαινε-έλα καλά είναι?
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#127939 770 έδωσα εγώ για 3κλινη εξωτερική + αυτοκίνητο, Πάτρα-Ανκόνα return (ΑΝΕΚ & superfast). Τέλη Ιουλίου το πήγαινε, αρχές Σεπτέμβρη η επιστροφή.

Tapatalk & XT1068
Άβαταρ μέλους
By JBT
#127971 Έχουμε κάνει τα μισά ήδη (Ζάγκρεμπ Τώρα) και έχω πολλά να γράψω, να δούμε πότε :x