Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#365942 Ηρθε :inlove: στα 14500€ σε δυο χρωματακια, το κοκκινο 200€ φθηνοτερο. Που πουλαω νεφρο;
Θα το επαιρνα σημερα αλλα ξεχασα να παιξω Τζοκερ :s_crazy

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Του βαζεις και μια τετοια και εισαι τζετ!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#365974 Αυτή θα μπορούσε να είναι η επόμενη μηχανή μου. Ο λόγος που θα ήθελα ν' αλλάξω την τωρινή είναι για την καλύτερη τεχνολογία στα φρένα (ABS) και το traction control.
:s_yes
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#365986 Αλλη κατηγορια αυτο. 1000 κυβικα 4Κ σε σειρα πολλαααααα αλογα.
Το μικρο Multi ειναι 950, δικυλινδρο φυσικα, με 114 αλογα, πιο ευκολα διαχειρισιμα στην ελληνικη ασφαλτο. Επισης λογω μοτερ πιο χρηστικο στην πολη λογω πιο "ευκολης" ροπης.

Αλλα ενταξει αν ησουν ο υπερτυχερος του Τζοκερ δεν θα ελεγα οχι αν μου το εκανες δωρο :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#366109 Δεν μου πολυαρέσουν οι ψηλές όπως και τα SUV, η Multistrada βέβαια μου αρέσει περισσότερο
από το S1000XR, σε design όμως η βασίλισσα της κατηγορίας είναι μια...
Εικόνα
Εικόνα
Αν της έβαζαν το μεγάλο μοτέρ (αν και 4κ) για να παίξει στα ίσια με τις άλλες θα ήταν από τα πρώτα
στη λίστα μου αν κερδίσω το τζόκερ.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#366116 Ο Έλληνας πάλι KTM θα πάρει, τι το ψάχνετε

14500 για 115 άλογα ?
Και δεν παίρνεις ένα Tracer 900 με Akrap πάνω να σε δει ο θεός , να σου μείνουν ρέστα
για κάνα περιφερειακό της προκοπής
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#366155 Εύκολα το νέο Multi μεταξύ των παραπάνω...
Εντωμεταξύ μου την δίνει όταν η Ducati πετάει απ'έξω κατα καιρούς το μαύρο σαν επιλογή (όχι πως είναι η μόνη)...

Η Tourismo Veloce είναι imho η πιο άσχημη MV στην τρέχουσα (γαμάτη) γκάμα τους.

Anonymous Founder έγραψε:...για την καλύτερη τεχνολογία στα φρένα (ABS) και το traction control. :s_yes

Τα οποία στη τελευταία γενιά δουλεύουν απίστευτα καλά. :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By nass
#366161 Ατιμοι, κάθε φορά που το project "βαρέθηκα το V-Strom τι παίρνουμε τώρα ?" ατονεί (λόγω έλλειψης πραγματικού λόγου...), βάζετε κάτι τέτοια μηχανάκια σαν τα παραπάνω (Ducati και BMW, το MV δεν μου αρέσει, σαν εκθεσιακό πρωτότυπο είναι, άσε που για να χωρέσεις κώλο εκεί πάνω πρέπει να 'σαι κλάσης zorz) και με κολάζετε :rant:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#367279 Και τσάμπα! :yahoo:


:shifty:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#372037 Τις προάλλες πέτυχα vintagia:
Εικόνα