Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#226212 Διγέτιε πήγαινε πάρε μια LML με 1500€ να σου φύγει η όρεξη. Ούτε παπί δεν παίρνεις με τόσα και οι Ινδοί δίνουν κούτα μηχανάκι!
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#226216 Εικόνα
Μπα.... δεν μ'αρέσει η PX.
Αν έπαιρνα κλασσική, θα προτιμουσα μια GS 160 που παίζει να είναι το πιο όμορφο σκουτεράκι που έχει φτιαχτεί μέχρι στιγμής
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#227145
Jorge_greek έγραψε:#390cc

Πολύ ωραίο μηχανάκι, μακάρι να είχα το physique....και τα γκαφρά, ασφαλώς... :vava:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#227253 Πολύ ωραίες οι βεσπες που εβαλες D-jet, εγώ μου φαίνεται πρέπει να πάρω μια px ή μια lml 2t για να στρώσω γμτ (btw από lml 2t μόνον ότι έχει μείνει στοκ, σταμάτησαν να την εισάγουν ενώ το 2016 θα είναι μάλλον και η τελευταία χρονιά της px). Στις παλαιοτερες μ αρεσει η sprint, η rally, αλλα και η gs, ενώ πραγματικά κουκλες ειναι οι vbb και οι κατωφαναρες :inlove:

Όσο για το duke 390 abs, αυτό τον καιρό είναι σε προσφορά στα 4.490€, όσο και το duke 200 abs. Πολύ ωραίο κι αυτό!
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#227266 Είδες Διγέτιε; Δεν είναι τόσο ακριβό το #390cc! Ακολούθησε και τις συμβουλές του σφιχτοτοπικού και σε ένα τριμηνάκι σε βλέπω να κυκλοφορείς με το μοτοσακό με τις πορτοκαλιές τις ρόδες!
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#227641 Εξαιρετική προσφορά (και πολύ καλό μηχανάκι)....Δυστυχώς, αν και το δοκίμασα ένα χρόνο πριν, όταν είχε πρωτοβγεί, δεν μου κάνει με τίποτα! :oops:

koubeast
Εικόνα
Παρε αυθεντική όσο προλαβαίνεις είτε φτηνή και κάτσε φτιάχτηνα είτε έτοιμη με ένα κομματι ψωμί που τα δίνουν τα p και τα px... αν είχα χώρο κλειστό θα έπαιρνα ένα παλιό βεσπίνο, πάντως, γιατί τις μεγάλες τις θεωρώ πολύ επικίνδυνες (ειδικά οι vbb που λες με τους 8ρηδες είναι πολύ ζόρικες)
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#228457 Djet, το είχα διαβάσει για την απαγόρευση στο κέντρο όταν πρωτοανακοινώθηκε. Αργά ή γρήγορα θα το περάσουν πάντως. :oops:

Πάρε μια vespa για σένα:
Εικόνα
Και μια PX για μένα:

Εικόνα

Η αλήθεια είναι οτι από τις κλασσικές, για καθημερινή μόνο μια PX θα παλευόταν, και μάλιστα μετά το 1997 όπου είναι δισκοφρενάτες. Μεγάλη υπόθεση το δισκόφρενο εμπρός, σου δίνει άλλη αίσθηση!
Άβαταρ μέλους
By Marios
#228777
koubeast έγραψε:Μεγάλη υπόθεση το δισκόφρενο εμπρός, σου δίνει άλλη αίσθηση!

Ισχύει :metalo:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#228913 Εγω εκανα το πειραμα κ πηρα μια κ το συμπερασμα που εβγαλα ειναι οτι δεν ειναι φια πολλα πολλα. Θελουν χρονο κ χρημα να ισιωσουν κ η οδική τους συμπεριφορά ειναι για κλαματα. Την εδωσα πιο πολυ λογω συμπεριφοράς κ για να ησυχασει το κεφαλι μου. Το μονο καλο ειναι οτι εφυγε γρηγορα.
Το σκουτερ ειναι 10 κλασεις πανω.

<