Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#182957 Καλά, δεν αποκλείεται να ήταν και τόσα. Αν θυμάμαι καλά μας είχες πει πως ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε πολλές μηχανές, λογικό είναι να μην φόρτωσε χιλιόμετρα με την χειρότερη εξ αυτών! :shifty: :svivhaha: :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#182983 Tα μπερδεύεις λίγο, αυτό ίσχυε για τη μηχανή του συναδέλφου :svivhaha:

Δυστυχώς λόγω κρυώματος δεν κουνήθηκα σήμερα, οπότε αναβλήθηκε η αυτοψία. Μου κάνει εντύπωση πάντως που η επιδείνωση ήταν απότομη, μέχρι πριν φύγω για διακοπές δεν αισθανόμουν κάτι :hmmm:

Μήπως παραέχω γίνει χεράς και χρειάζομαι μια Aprilia για να αναδειχθεί η κλάση μου :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By apav
#183305 :lipsealed: 30Κ χιλιόμετρα σε 5 μήνες :inlove:

Εάν κάνεις πολλά χιλιόμετρα σε ευθείες, συνηθίζεις τις φθορές και όλα σου φαίνονται κανονικά. Μόλις κάνεις τον πρώτο επαρχιακό όμως, τότε θα σου χτυπήσει άσχημα το πόσο έχει σκορπίσει.

Μήπως να το άλλαζες με εκείνο το ΧΧ; :innocent:

ΥΓ Μήπως να ξανά έβαζες καμιά iron butt certified διαδρομή, με χάρτες, και λοιπές ομορφιές;

viewtopic.php?f=17&t=160 :s_yes

ΥΓ2 Κάτι μου ήρθε σαν αναλαμπή και έριξα μία ματιά. Έχεις παρατήσει στην μέση το Murika road trip. :ninja:

viewtopic.php?f=17&t=641
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#183318 Ααα, καλά, συνεννόηση κλαρίνο
Νόμισα ότι ελεγες τον μάστορα που το αγορασα. :tomato:
Το μηχανάκι πριν από 5 μήνες δεν είχε θέμα, τώρα κάτι μου παραξενεψε. Σ αυτό το διάστημα να χω κάνει κάνα 5.000 χλμ πάνω κατω. :)
Όντως μετά από στρίψιμο παραξενευτικα, αλλά είχε μείνει και ακίνητη κάνα μήνα λόγω διακοπών :hmmm:

Για τα υπόλοιπα, επιφυλασσομαι
Άβαταρ μέλους
By xenos
#183627 5κ λέει ο άνθρωπος! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#195968 Σήμερα μου ρθε μια ντουβουρτζά :lol:

Κλείνω 40.000 χλμ και πρέπει να κάνω ένα σοβαρό σέρβις με βαλβίδες καρμπυρατερ γιατί δεν ξέρω τί έχει γίνει, και να αλλάξω και τον τεντωτήρα.

Παίδες μου ζητάν 700€ :s_wacko :s_wacko

Ειλικρινά τα λυπάμαι να τα δώσω :vava: