Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#287113 Ναι, φίλος το πήρε, του το είχα δώσει να το κυκλοφορεί για πάνω από ένα μήνα πριν με
ξεπληρώσει για να του το μεταβιβάσω.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#305381 Αλλαγή ελαστικών και βάψιμο ζαντών με Plasti Dip :metalo:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#344248 Ρε τον αλήτη με το σταγονόμετρο μας το δίνει, σήμερα την ουρά, αύριο το φανάρι κλπ. Του κουτιού
μηχανή πήρες, βγάλε μια ντουζίνα φωτό να το δούμε για να χαρούμε κι εμείς μαζί σου :rtfm:
Ευχαριστώ και για το δικό μου.
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#344284
bihlas87 έγραψε:Ρε τον αλήτη με το σταγονόμετρο μας το δίνει, σήμερα την ουρά, αύριο το φανάρι κλπ. Του κουτιού
μηχανή πήρες, βγάλε μια ντουζίνα φωτό να το δούμε για να χαρούμε κι εμείς μαζί σου :rtfm:
Ευχαριστώ και για το δικό μου.

χαχαχα... ένα δίκιο το έχεις, άλλα όπως είναι ο καιρός τελευταία, λιγότερο κρύο τρώω πάνω στη μηχανή απ'ότι αν την στήσω για φωτογραφίες... :ninja:
άσε που έχω 2 μέρες να ανέβω πάνω και με έχει πιάσει κάτι... :s_cry
Άβαταρ μέλους
By xenos
#344288 Αστον μην βαζει φωτο και αρρωσταινω.


< >
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#344295
xenos έγραψε:Αστον μην βαζει φωτο και αρρωσταινω.


< >

Εσύ ψήσου και σύντομα... Δεν θα το μετανιώσεις...
Σημειωτέον το γκρί ματ με το κόκκινο πλαίσιο & ζάντες που αντικαθιστά το μαύρο ματ για το 2017 είναι μουνάρα από κοντά...
Απλά λέω... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By soch
#345816 Την έχω μόλις 3 εβδομάδες και την γουστάρω πολύ! Την είχα στο μάτι χρόνια.
Σήμερα με τον καλό καιρό, έπλυνα και φωτογράφισα. Ο περιβάλλον χώρος δεν είναι ο καλύτερος, μόλις πάω σε κάποιο πιο εξοχικό μέρος θα ξαναβγάλω.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από soch και 02 Ιαν 2017, 20:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By xenos
#345817
soch έγραψε:Την έχω μόλις 3 εβδομάδες και την γουστάρω πολύ! Την είχα στο μάτι χρόνια.
Σήμερα με τον καλό καιρό, έπλυνα και φωτογράφισα. Ο περιβάλλον χώρος δεν είναι ο καλύτερος, μόλις πάω σε κάποιο πιο εξοχικό μέρος θα ξαναβγάλω.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα


Δεν βλέπουμε τπτ. :hmmm: