Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#265861 Την είχα καψούρα από τα 16 μου και την Δευτέρα την αγόρασα.:inlove:

Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#265928 Καλοταξιδη και απο εδω bihlas και οπως σου εγραψα και αλλου, να μας λες μονο τις μεγιστες καταναλωσεις!! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#266543 Εγω γιατι δεν βλεπω φωτο;;;

<
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#266705 Ευχαριστώ παίδες! Είχα αντιγράψει το link του photobucket στο tapatalk και η φωτό εμφανίζεται μόνο στον browser, δεν ξέρω γιατί.

Είναι μοντέλο 2003, την πήρα σχετικά τσιμπημένη στα 3200 αλλά από αναλώσιμα και service δεν θα χρειαστεί τίποτα σύντομα.
Έχει και κάποια εξτραδάκια που μου αρέσουν οπότε δεν θα αλλάξω κάτι. Σκέφτομαι να βάλω bar end mirrors αν βρω κάποιον που να μπορεί να ψωνίσει από ebay.

Πάμε τώρα και στο δυσάρεστο, εχθές την είχα παρκαρισμένη στη Γλυφάδα 1 μέτρο πίσω από αυτοκίνητο και βγαίνοντας από το ορθάδικο την βλέπω πεσμένη κάτω. Τα μανιτάρια την έσωσαν αλλά το fairingάκι βρήκε πεζοδρόμιο και έσπασε, τα καντήλια που κατέβασα δεν λέγονται... Θέλει κόλλημα, τρίψιμο, αστάρωμα και βάψιμο, θα ρωτήσω από Δευτέρα για κόστος αλλά μάλλον θα το αφήσω έτσι και θα το φτιάξω όταν ανέβω Κομοτηνή.

Περί κατανάλωσης τώρα, σε 100 χιλιόμετρα εντός Αθηνών έκαψε 7.2, μία χαρά, περίμενα περισσότερο. Θέλω να δω τι θα κάψει σε ταξίδι με 150-160 και αν κάνει δουλειά η ψηλότερη ζελατίνα.

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#266719 Έλα ρε, χθες κι εγώ Γλυφάδα ήμουν (χωρίς μηχανή όμως, ευκαιρία να πιω κάτι παραπάνω! ;) ).
Αν ήσουν εδώ, είχα να σου προτείνω εξαιρετικό μάστορα κάτι πολύ καλό παιδί, κάνει ακριβώς αυτή τη δουλειά, επισκευάζει και βάφει fairing μοτοσυκλετών.
Έπρεπε να μας πεις πως έρχεσαι να οργανώσουμε μίνι συγκέντρωση υποδοχής!
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#267224 Έβγαλα τη μάσκα και την πήγα στο Iridio στη Νέα Φιλαδέλφεια, είχε και άλλα χτυπηματάκια
πίσω από το αυτοκόλλητο, 60 ευρώ θα κοστίσει, λογική τιμή μου φάνηκε.

Πάμε και άλλη μία τις φωτό, λογικά τώρα θα φαίνονται

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#267571 πωπω.... :inlove:
Και εμένα πολύ με αρέζει αλλά δεν θα το έπαιρνα ποτέ. :rtfm: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#267787 Πωπωπωπω πράμα.... :s_wacko
Αυτά τα κόκκκινα τα στρογγυλά που λαμπιρίζουν είναι ντουρμπίνες που πετάνε φωτιές; :lol:

Καλοτάξιδη και με τη δέουσα προσοχή και σεβασμό πάντα, νεαρέ! :s_wink