Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By billakos
#7020
Arrow έγραψε:
Goldmund έγραψε:
popolaros έγραψε:Ας βάλει τοτε 225/45/17 και sport contact 5

...λογικό. Κάποια άλλη εμπειρία/ πρόταση;

ας δοκιμάσει το p1 pirelli

Γερά & οικονομικά τα Petlas Imperium PT515
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#8222 Αποψεις για Bridgestone S001 σε 225/45/17? Αυριο τα βαζω σε Civic FK 1.8 (προλαβαινετε να μου αλλαξετε γνωμη... :s_biggrin )
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#8266
timkoul έγραψε:Αποψεις για Bridgestone S001 σε 225/45/17? Αυριο τα βαζω σε Civic FK 1.8 (προλαβαινετε να μου αλλαξετε γνωμη... :s_biggrin )

...μάπα. Άλλαξες τώρα;;; χαχα
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#8269
Goldmund έγραψε:
timkoul έγραψε:Αποψεις για Bridgestone S001 σε 225/45/17? Αυριο τα βαζω σε Civic FK 1.8 (προλαβαινετε να μου αλλαξετε γνωμη... :s_biggrin )

...μάπα. Άλλαξες τώρα;;; χαχα


Αυριο λεμε... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#8271
timkoul έγραψε:
Goldmund έγραψε:
timkoul έγραψε:Αποψεις για Bridgestone S001 σε 225/45/17? Αυριο τα βαζω σε Civic FK 1.8 (προλαβαινετε να μου αλλαξετε γνωμη... :s_biggrin )

...μάπα. Άλλαξες τώρα;;; χαχα


Αυριο λεμε... :rtfm:

βρε! πλάκα σε κάνω, εννοώ, αφότου σου έγραψα την λέξη μάπα αν άλλαξες γνώμη.... μη τσαντίζεσαι :s_smile
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#8284 Εννοειται οτι δεν τσαντιζομαι!! Αλλα μ' αρεσει το emoticon.... ( :rtfm: )
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#8286
timkoul έγραψε:Εννοειται οτι δεν τσαντιζομαι!! Αλλα μ' αρεσει το emoticon.... ( :rtfm: )

εντάξει, καταλαβαίνω, κι εγώ είχα πάθει μια emotiεξάρτιση στο κινητό μια εποχή...

Τώρα, στα σοβαρά, είσαι αμετανόητος για την επιλογή σου;; έχω ακούσει, σκόρπια βέβαια, πολύ αρνητικά σχόλια...
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#8302 Οχι καθολου αμετανοητος. Μπορω ανετα να αλλαξω. Τα σχολια ειναι ευπροσδεκτα!!
Άβαταρ μέλους
By billakos
#8330
Goldmund έγραψε:
billakos έγραψε:Γερά & οικονομικά τα Petlas Imperium PT515

τί'ν'τούτο!;!;!;!;!;

...τουτού παπά!!!
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#8476 δε βλέπω τίποτα, απλά με κόβει ο εσωτερικός έλεγχος, εδώ στο γραφείο... γιααα, ξαναπροσπάθησε με λόγια ή άλλου είδους αρχείο...