Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#859738 Κι από την άλλη έχεις τον Ντίμβι που πάει κι αγοράζει με κλειστά μάτια. Στο τηλέφωνο , " Πιάσε ένα clio Herr Claus " , σβέλτα γιατί βιάζομαι . Α και βγάλε μου 5-6 φωτό για ενθύμιο" .
Κάτι τέτοια φοβάμαι κι έχω δηλώσει πολλάκις πως μεταχειρ. αμάξι θα αγοράσω μόνο από γνωστό.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#859739 Έχω ακούσει άλλες δύο παρόμοιες ιστορίες απελπισιας με Hyundai diesel τα τελευταία χρόνια.Οι αντιπροσωπειες και στις δύο περιπτώσεις δεν είχαν ιδέα τι παίζει..
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#859740 Εγώ πάλι θα πω κρίμα για την ταλαιπωρία και το κόστος στο οποίο υποβλήθηκες αλλά ο προηγούμενος ιδιοκτήτης τι φταίει για τον πας δικαστικά εφόσον έκανες εσυ έλεγχο και πήρες οκ για να προβείς σε αγορα; Το μόνο που θα μπορούσες είναι να έχει γυρισμένα χιλιόμετρα και να το αποδείξεις..
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#859744
mousatos έγραψε:Κι από την άλλη έχεις τον Ντίμβι που πάει κι αγοράζει με κλειστά μάτια. Στο τηλέφωνο , " Πιάσε ένα clio Herr Claus " , σβέλτα γιατί βιάζομαι . Α και βγάλε μου 5-6 φωτό για ενθύμιο" .
Κάτι τέτοια φοβάμαι κι έχω δηλώσει πολλάκις πως μεταχειρ. αμάξι θα αγοράσω μόνο από γνωστό.

ε οχι και με κλειστα ματια.
.