Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#229947 Autovision ποσο χρεωνει το κτεο? Η τιμη αλλαζει με online ραντεβου?

.
Άβαταρ μέλους
By nEK
#229949 50 ΙΧ
63 επαγγελματικο

Ιδια τιμη με ή χωρις ραντεβου. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#231762 Παίδες ενημερώστε λίγο τον αόματο:

Η Εύα έχει να περάσει ΚΤΕΟ 2,5 χρόνια και λέω φέτος το πάσχα να κατέβω οδικώς για να μην έχω και θέματα με πρόστιμα-ασφάλειες.
Εστω ότι βγαίνω Ηγουμενίτσα, μπορώ να μπουκάρω στο πρώτο ΚΤΕΟ που θα βρω και να κάνω έλεγχο? Πρέπει να κόψω παράβολα?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#231783
nEK έγραψε:50 ΙΧ
63 επαγγελματικο

Ιδια τιμη με ή χωρις ραντεβου. :s_roses


40 πληρωσα την προηγουμενη εβδομαδα για το μιτσου στον Ασπροπυργο στην εξοδο της Α.Ο.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#231808 Μήπως έβαλε και τη κάρτα καυσαερίων στη σούμα;
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#231811 Δεν προστιθεται η καρτα καυσαεριων στην τιμη του ΚΤΕΟ. Το κοστος του ελεγχου εχει αυξηθει 5 ευρω εδω και λιγους μηνες.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#231822 Αλήθεια υπάρχει κανένας που θυμάται να βγάζει κάρτα καυσαερίων ετησιως?Γιατί εγώ μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι μου έχει διαφύγει εντελώς

.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#231823 Kαλά μην αγχώνεσαι.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#231825 Εγώ τα θυμάμαι όλα (να 'ναι καλά τα e-calendars :s_scratchhead )
Άβαταρ μέλους
By nEK
#231829
dimviii έγραψε:
nEK έγραψε:50 ΙΧ
63 επαγγελματικο

Ιδια τιμη με ή χωρις ραντεβου. :s_roses


40 πληρωσα την προηγουμενη εβδομαδα για το μιτσου στον Ασπροπυργο στην εξοδο της Α.Ο.


Και περυσι τοσο ηταν και ναι, περιλαμβανεται η καρτα αεριων!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#231831 55€ έδωσα εγώ τις δύο φορές που το πήγα στο Autovision στον Σταύρο Αγίας Παρασκευής. Την 1η φορά μου έδωσαν δώρο γάντια εργασίας και την δεύτερη ιμάντα ρυμούλκησης και έναν πολυσουγιά. :lol: Κοινώς τα πλήρωσα τα "δώρα" και με το παραπάνω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#231861
belgarion έγραψε:Αλήθεια υπάρχει κανένας που θυμάται να βγάζει κάρτα καυσαερίων ετησιως?Γιατί εγώ μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι μου έχει διαφύγει εντελώς

.


Εμενα με ειδοποιει με γραμμα το ΚΤΕΟ απο οπου και την εχω βγαλει......
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#231863
belgarion έγραψε:Αλήθεια υπάρχει κανένας που θυμάται να βγάζει κάρτα καυσαερίων ετησιως?Γιατί εγώ μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι μου έχει διαφύγει εντελώς

.

Να θυμάσαι ότι θα πρέπει να πηγαίνεις στο ΚΤΕΟ την ίδια ημερομηνία κάθε χρόνο.
Μία χρονιά για πλήρη έλεγχο και μία μόνο για κάρτα καυσαερίων, εναλλάξ.

Εντύπωση μου κάνει που δεν σου τηλεφωνούν απο το ΚΤΕΟ για να σου το θυμίσουν.


Sent Through Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#231894 Όπως έχω ξαναγράψει όλα τα αυτοκίνητα της οικογένειας τα πηγαίνω στο κρατικό κτεο γιατί είναι 40 ευρώ και χωρίς αναμονή και αν είσαι άνεργος είναι 30, οπότε μάλλον θα ήταν πολύ αισιόδοξο να πιστεύω ότι θα με παίρνουν και τηλ. Το Clio είναι 2 ετών άλλωστε και δεν περνάει κτεο ακόμη

.