Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#316886 Ρε μιλάμε για ύφος και αγένεια. Δεν ξέρω από που πηγάζει. Ο άλλος σήκωσε το τηλέφωνο λες και ήταν σπίτι του και μόλις τον ξύπνησα. Αν έχει κανείς καμία καλή πρόταση για βιολογικό ή full interior detailing ευπρόσδεκτη. Κατά προτίμηση στα Β. Προάστια.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#316908 Kαι αυτός και ο άλλος στη Πεύκη την έχουν ψωνίσει.Ειδικά ο τελευταίος που πήγαινα το άμαξι για πλύσιμο ουτε καλημέρα δεν έλεγε και φερόταν λες και μου έκανε χάρη που του πήγαινα το άμάξι για πλύσιμο μόνο.
Δε ξαναπάτησα σε κανέναν απο τους δύο... :)
Τραγικοί.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#316912 Τον Auto Star λες? Ήταν ο επόμενος που βρήκα κοντά και ετοιμαζόμουν να πάρω τηλ αλλά άμα μου λες έτσι δεν παίρνω. Να πα να γαμηθούν. Με τα ίδια λεφτά πάω να πάρω μία σουπερ ντούπερ Karcher να μου μείνει κιόλας.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#317094 Ναι. Συμφέρει να πάρεις μια σκούπα. Ούτως ή άλλως έχεις και δερμάτινα οπότε μόνο τις μοκετες θα κάνεις.
Υπάρχει και ένας άλλος στη καποδιστριου που είναι συνεργάτης της meguiars και είναι καλό παιδί.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#317429
kostis20 έγραψε:Ναι. Συμφέρει να πάρεις μια σκούπα. Ούτως ή άλλως έχεις και δερμάτινα οπότε μόνο τις μοκετες θα κάνεις.
Υπάρχει και ένας άλλος στη καποδιστριου που είναι συνεργάτης της meguiars και είναι καλό παιδί.

< A3003 >


+100, εξαιρετικη συμπεριφορα... το πας και σου δεινουν προσφορα, βεβαια θελει μια μερα τουλαχιστον να τους το αφησεις....
εκει το παω ακομα και για το εξωτερικο πλυσιμο..
Άβαταρ μέλους
By JBT
#317450
otso έγραψε:προφανως εννοεις για πλυσιμο κερωμα γυαλισμα , ποσο στοιχιζει αληθεια ; κατα προσεγγιση .


Το ξέρεις ότι αναφέρεται σε αυτοκίνητο ε;
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#317474 O Stefan αναφέρεται σε interior detailing άρα λογικά βιολογικό.
Για γυαλισμα, κερωμα εγώ είχα δώσε 150 για τo Mx5 και βιολογικό 50.

< Note 3 >
Άβαταρ μέλους
By otso
#317503
JBT έγραψε:
otso έγραψε:προφανως εννοεις για πλυσιμο κερωμα γυαλισμα , ποσο στοιχιζει αληθεια ; κατα προσεγγιση .


Το ξέρεις ότι αναφέρεται σε αυτοκίνητο ε;


λες να ηθελα να γραψω στο www.bourdela.com και εκανα λαθος;
Άβαταρ μέλους
By JBT
#317510 :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#317558
otso έγραψε:προφανως εννοεις για πλυσιμο κερωμα γυαλισμα , ποσο στοιχιζει αληθεια ; κατα προσεγγιση .


πηγα και ρωτησα λιγο πριν γιατι περναω απο εκει, λοιπον αλλο ειναι το πλυσιμο κερωμα.. και αλλο το πλυσιμο γιαλισμα και μετα κερωμα για προστασια. αυτο το τελευταιο θελει 3 μερες και 150 ευρω χωρις ΦΠΑ...κ.λ.π.

για το βιολογικο ειναι αναλογα με το τι θελει ο καθενας μπορει να γινει και σε ενα καθισμα μονο... επισης τα πανω απο δεκαετια δεν τους κανει τον ουρανο γιατι ισως να ξεκολλησει... για αυτο θελει να το δει πριν
Άβαταρ μέλους
By 224v
#317564
Deleted User 1 έγραψε:Πείτε διεύθυνση ρε παιδιά να περάσω να ρίξω μια ερώτηση. Με βολεύει η περιοχή.


στην Παπανικολη ανεβαινοντας προς Δ. Πλακεντιας, μπαινεις απο Κηφισιας και πριν το πρωτο φαναρι που συναντας ειναι στο δεξι σου χερι το πληντηριο αυτοκινητων.. ρωτα εκει τα 2 παιδια που το εχουν για λεπτομερειες...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#317566
Deleted User 1 έγραψε:Πείτε διεύθυνση ρε παιδιά να περάσω να ρίξω μια ερώτηση. Με βολεύει η περιοχή.

Λεωφόρος Καποδιστρίου Ιωάννου 102, Αλσούπολη, 142 35 Νέα Ιωνία Αττικής

2102778397
Άβαταρ μέλους
By 224v
#317567
kostis20 έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Πείτε διεύθυνση ρε παιδιά να περάσω να ρίξω μια ερώτηση. Με βολεύει η περιοχή.

Λεωφόρος Καποδιστρίου Ιωάννου 102, Αλσούπολη, 142 35 Νέα Ιωνία Αττικής

2102778397


Α!!! αυτο ειναι αλλο απο αυτο που ανεφερα εγω.... καλο να το μαθουμε και αυτο....