Τεχνικά θέματα. Προβλήματα, προτάσεις, λύσεις, βελτιώσεις.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#363933 για το Σαμπ( Βεκτρα) λεει.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#363935 Για το φοκους λέω :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#364029
popolaros έγραψε:γιατι να παρεις extreme?



να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω, απλά αυτές βρήκα. Έχει άλλες φτηνότερες με χαμηλότερη φωτεινότητα;

edit: αυτές τις επιλογές μου βγάζει http://www.piaa.com/store/c/21-Automoti ... Attribs=39
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#364044 Αυτες που βρηκε ο ντιμικ πραγματικά αξίζουν, αν κ τσιμπανε λιγο. Η πιο οικονομικη σειρα που προτεινει ο ποπ ειναι ουσιαστικά οι αντιστοιχες night breaker που δεν εϊναι κ κάτι το ουαου, απλα δινουν λιγο πιο ασπρουδερό φως.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#364047
htanso21 έγραψε:Έβαλες ζίνον;

Τα κίτ απαγορεύονται εδώ :rtfm: ,
άλλαξα τα ομίχλης με κίτρινες λάμπες :inlove: :shifty: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#364233
htanso21 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:άλλαξα τα ομίχλης με κίτρινες λάμπες :inlove: :shifty: :iconcool:


Γιατί; :hmmm:

Για την ομίχλη :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#364257 Oi OSRAM kai oi Phillips μας δινουν ωρες στα τεχνικα τους χαρακτηριστικα . Για τις PIAA εχει προσδοκιμο ζωης;
και κατι που μου συμβαινει και δεν μπορω να καταλαβω .οι πιο πολλοι μου κανουν σινιαλο οτι τους θαμπωνω . εχω κατεβει και εχω μετρησει μπροστα δεν φωτιζουν τον δρομο περισσοτερο απο 30 μετρα . χθες ειχα και τα παιδια ακομα και νταλικα μου εκανε σιναλο σταματησαμε σε αδειο δρομο , μετρησαμε πηγαμε προστα να δουμε τι στο διαολο δεν μπορω να οδηγαω με την μεσαια στα 20 μετρα θα σκοτωθω .