Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By 1000 Pistes
#213777 Μήπως κανένας έχει δει κάπου κανένα TALBOT SAMBA ή CITROEN VISA υδρόψυκτο ;;;;;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#234647 Αρεσκω την μαύρη

< Note 2 >
Άβαταρ μέλους
By postruck
#234870 Προχθές κόκκινη jaguar etype με ιταλικές πινακίδες φορτωμένη σε δ.χ. οδική βοηθεια,στα διοδια της α.ο. στον Ασπροπυργο.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#235517 ΕικόναΕικόναΤο πέτυχα σε πυλωτη χωρίς πόρτες και καπο. Είχα ξεχάσει πόσο μικροσκοπικό είναι το MGA

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#250933 Μου αρέσει πολύ όταν βλέπω παλιά αυτοκίνητα με εξαψηφιες πινακίδες. Δεν ξέρω αν έχω δίκιο αλλά φαντάζομαι ότι αυτό σημαίνει ότι είναι ακόμη στα χέρια του αρχικού ιδιοκτήτη, σχέσεις ζωής Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#251555 ΕικόναΧθες το βράδυ στην Ολυμπία, ο ιδιοκτήτης της κατέβασε από το πορτμπαγκάζ καροτσάκι, ποδηλατακι κλπ,κανονικό οικογενειακο! Στο μεταξύ σήμερα, λίγο μετά το Αντιρριο διασταύρωσα κόκκινο Datsun 120Y, με ιστορικές πινακίδες (κίτρινες) με σκαρα φουλ φορτωμενη, πραγματικά εικόνα από τα παιδικά μου χρόνια, αν δεν είχε ιστορικές!

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#255851 Κάπου έξω από την Καστοριά ΕικόναΕικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By 993cc
#267534 Χρυσές δουλειές με τα Τ2.. ποτέ δεν φανταζόμουνα ότι θα έφταναν να έχουν τέτοια αξία :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By 224v
#273327 Ν.Υορκη,

ενα απο τα πολλα που βγαζουν βολτα τα Σ/Κ τα φροντιζουν μια χαρα
Εικόνα

υπο αναπαλαιωση!!!Εικόνα

περιοχη TribecaΕικόναΕικόνα