Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By markvag
#261351
D-Jet έγραψε: ενώ θα καταλάβεις που πάει τόσο μήκος όταν ανοίξεις το πορτ-μπαγκαζ που χωράει άνετα 3 πτώματα μεσαίου μεγέθους ή 2 μεγαλύτερα.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl

Τι μου θύμισε... :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#292786 ...αφιερωμενο στον Djet... :thumbsup:

Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#295989
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#315881
Άβαταρ μέλους
By civic79
#363727 Mercedes W123
Στη χώρα μας χρησιμοποιήθηκε κυρίως ως ταξί, σε άλλες χώρες ακόμα και στην αστυνομία.
Ολλανδία
Εικόνα
Γερμανία
Εικόνα
ΕΣΣΔ
Εικόνα
Ιράν
Εικόνα
Βόρεια Κορέα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dstou
#463363
Ο υπουργός Άμυνας πούλησε την Mercedes του Αμίν Νταντά έναντι 100.000 ευρώ


http://www.skai.gr/news/greece/article/362238/ston-proin-diktatora-tis-ougada-anike-to-ih-pou-metapoulise-o-kammenos/

Mάλλον κάτι τέτοιο. Είχε γούστο ο μακαρίτης, ήταν και καλοφαγάς ο μπαγάσας :shifty: .
Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#463421
dstou έγραψε:
Ο υπουργός Άμυνας πούλησε την Mercedes του Αμίν Νταντά έναντι 100.000 ευρώ


http://www.skai.gr/news/greece/article/362238/ston-proin-diktatora-tis-ougada-anike-to-ih-pou-metapoulise-o-kammenos/

Mάλλον κάτι τέτοιο. Είχε γούστο ο μακαρίτης, ήταν και καλοφαγάς ο μπαγάσας :shifty: .
Εικόνα

Εικόνα
Πάλι καλά που έγραψες ο μακαρίτης γιατί νόμιζα ότι μιλάς για τον Πάνο. Πάντως Pullman με 100.000€ και τέτοια ιστορία δύσκολο, ίσως απλή 600 ή καμιά s class

< >
Άβαταρ μέλους
By dstou
#463445 Mα έχω βάλει τον Ίντι Αμίν που χλαπακιάζει το μεζέ. Είχε αδυναμία στις συκωταριές λένε. Αυτές των πολιτικών του αντιπάλων και των πρώην συζύγων του. :shifty:
Και επίσης ήταν πασίγνωστος για την μερσεντάρα του. Και μένα μου φαίνονται λίγα για πούλμαν τεθωρακισμένη, αλλά μπορεί να είναι σε κατάσταση κοτετσιού. Ή μπορεί να είναι και κάποιο άλλο μονδέλο.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#463458
dstou έγραψε:Mα έχω βάλει τον Ίντι Αμίν που χλαπακιάζει το μεζέ. Είχε αδυναμία στις συκωταριές λένε. Αυτές των πολιτικών του αντιπάλων και των πρώην συζύγων του. :shifty:
Και επίσης ήταν πασίγνωστος για την μερσεντάρα του. Και μένα μου φαίνονται λίγα για πούλμαν τεθωρακισμένη, αλλά μπορεί να είναι σε κατάσταση κοτετσιού. Ή μπορεί να είναι και κάποιο άλλο μονδέλο.
Πλάκα κάνω για τον Πάνο, απλά από το κινητό δεν μπορώ να βάλω emoticon

< >
Άβαταρ μέλους
By 993cc
#463459 Τα κυβικά αναγράφονται στην δήλωση ως 5547. Δηλαδή το μοτέρ που φόραγαν οι μεταγενέστερες 560 και μόνο από το '85 έως το '91. Άρα καμμία σχέση με 1978. Έχει παίξει μαϊμουδιά όπως και με την τιμή :roll:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#533225 Εικόνα