Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By kp61
#6272 καλοριζικο....?
θα θελα να γυριζαμε στο παλιο, και να το δουμε σαν μια ''κακια αναμνηση''

συμφωνω με τον κουκο, με ολα οσα εγραψε στο αλλο θεμα! απλα εγω δεν γραφτηκα την ανοιξη του 02 στο ''αλλο'' ..... ενω διαβαζα κρυφα απο πριν, γραφτηκα τον χειμωνα του 03.

τα γραφω εδω, που ειναι ''το σπιτι μας'' των ''ιστορικων'' γιατι εκει προβλεπω να γινεται μαχη... :s_biggrin

ο ευριπιδης ειναι μελος? η να τον παρουμε κανενα τηλ? για να ''κουμανταρει'' τα πραγματα εδω βρε αδελφε...
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#6513
kp61 έγραψε:καλοριζικο....?
θα θελα να γυριζαμε στο παλιο, και να το δουμε σαν μια ''κακια αναμνηση''




Βαγγέλη καλησπέρα και καλωσήλθες. :s_smile
Το τι ήταν το παλιό, δηλαδή το 4Τφόρουμ και οι 4Τ τελικά το περιγράφει με τρομερή ακρίβεια ο Καββαδίας με ένα στίχο από τον "Λύχνο του Αλλαδίνου"
"...μες στο μετάξι κρύβονταν της Ίντιας οι σκορπιοί...."

Και δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα άλλο...
Άβαταρ μέλους
By Euripides
#7470
kp61 έγραψε:καλοριζικο....?
θα θελα να γυριζαμε στο παλιο, και να το δουμε σαν μια ''κακια αναμνηση''
συμφωνω με τον κουκο, με ολα οσα εγραψε στο αλλο θεμα! απλα εγω δεν γραφτηκα την ανοιξη του 02 στο ''αλλο'' ..... ενω διαβαζα κρυφα απο πριν, γραφτηκα τον χειμωνα του 03.
τα γραφω εδω, που ειναι ''το σπιτι μας'' των ''ιστορικων'' γιατι εκει προβλεπω να γινεται μαχη... :s_biggrin

ο ευριπιδης ειναι μελος? η να τον παρουμε κανενα τηλ? για να ''κουμανταρει'' τα πραγματα εδω βρε αδελφε...

Ήρθα... :s_cry
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#9150 Νομίζω ότι πρέπει να σιγά σιγά να οργανωθει και η πανηγυρική πρώτη συνάντηση του "νέου" φόρουμ (και του "παλιού" η πρώτη Φθινοπωρινή) για τους Ιστορικούς...
Ας καταθέσουμε λοιπόν τις προτάσεις μας και καλό χειμώνα σε όλους!

Προτείνω, λοιπόν, να πάμε κάπου ορίτζιναλ αυτή τη φορά (γιατί ως γνωστόν δεν τα πάμε καλά με τα ιμιτασιόν). Και επειδή η Αττική, έχει άλλους 60 τόσους Δήμους πέρα από την Ηλιούπολη, ψηφίζω αυτό:
http://www.karavitistavern.gr/ , ούτως ώστε όποιος γουστάρει να γίνει λιώμα να γυρίσει με το μετρό! :s_cool
Α, και το σχετικό άσμα με τους εκλεκτούς πελάτες της, μπας και σας πείσω:
http://www.youtube.com/watch?v=iRiDANPkRqQ

Τι λέτε;
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#9169 Κατ΄αρχήν μέσα στην ιδέα και βλέπουμε αν βολέψει, προχώρα την Αλέξανδρε, κάπου στον Οκτώβρη να έχει δροσίσει για τα καλά.
Άβαταρ μέλους
By D-Jet
#9172
21 quadra έγραψε:Κατ΄αρχήν μέσα στην ιδέα και βλέπουμε αν βολέψει, προχώρα την Αλέξανδρε, κάπου στον Οκτώβρη να έχει δροσίσει για τα καλά.

Δες τα ΠΜ σου και πες μου αν είναι...
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#9218
vasilis 1200101 έγραψε:Εγώ είμαι μέσα! Τα ΠΜ θα τα στείλεις εσύ;

Εσύ κοίτα τα πμ σου λέμε και άσε τα είμαι μέσα και είμαι όξω :shifty:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#9876 Σήμερα είχαμε mini συνάντηση για καφέ, γνωριμίες και κουβεντούλα.

Χάρηκα που γνώρισα τον Αλέξανδρο, τον Νομικό και τον Βασίλη, καλή κουβέντα σε ωραίο περιβάλλον, υψηλό ηθικό με τις ώρες να περνάν ευχάριστα, άντε και στην επόμενη το ίδιο καλά να περάσουμε και περισσότεροι.

Thanks για το κέρασμα !