Τα πρωτότυπα και τα μελλοντικά μοντέλα των κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#322059 Στα μεταχειρισμένα είναι ό,τι βρεις. Επίσης τότε δεν υπήρχε πισωκίνητο ιταλικό σε νορμάλ λεφτά (και μέχρι να βγουνε μεταχειρισμένες Giulia δεν θα υπάρξει). Για κουνούριο δεν μιλάμε; Αν ναι, τότε στα 50 χιλιάρικα μάτια έχω μόνο για Giulia και XE στα μεσαία οικογενειακά (όχι ότι με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η κατηγορία). :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#322064
REALZEUS έγραψε:Στα μεταχειρισμένα είναι ό,τι βρεις. Επίσης τότε δεν υπήρχε πισωκίνητο ιταλικό σε νορμάλ λεφτά (και μέχρι να βγουνε μεταχειρισμένες Giulia δεν θα υπάρξει). Για κουνούριο δεν μιλάμε; Αν ναι, τότε στα 50 χιλιάρικα μάτια έχω μόνο για Giulia και XE στα μεσαία οικογενειακά (όχι ότι με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η κατηγορία). :rtfm:

δικαιολογιες...

:lol:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#325212
Κιτς


O όρος κιτς (γερμανικά: Kitsch), πιθανότατα γερμανικής καταγωγής, χρησιμοποιείται κυρίως υποτιμητικά για την περιγραφή έργων τέχνης ή εν γένει αντικειμένων των οποίων η αισθητική θεωρείται ψεύτικη, επιτηδευμένη ή ευτελής, στερούμενη βαθιάς σκέψης, και με αποκλειστικό σκοπό την τέρψη του θεατή για οικονομικό όφελός


Εικόνα

http://www.carscoops.com/2016/11/pre-pr ... drive.html
Άβαταρ μέλους
By pik.
#325223 το χειροτερο χρωμα για το αυτοκινητο.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#329266 Εικόνα
Εικόνα
:metalo: :metalo: :metalo: :omg:

ποσο τελειο ειναι;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#329306 Θέλεις ειλικρινή απάντηση;;; :innocent: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#329507
markvag έγραψε:Θέλεις ειλικρινή απάντηση;;; :innocent: :lol: :lol:

οχι δεν θελω ειλικρινη.
την δικη σου θελω.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#329622
pik. έγραψε:
markvag έγραψε:Θέλεις ειλικρινή απάντηση;;; :innocent: :lol: :lol:

οχι δεν θελω ειλικρινη.
την δικη σου θελω.... :lol:


ΟΚ...

pik. έγραψε:ποσο τελειο ειναι;


Καθόλου! Μα καθόλου όμως... όπως σου έχω πει, τα μετα-Bangle σχέδια της πενβέ δεν μ' αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ, γιατί είναι μια προσπάθεια να κάνουν τα σχέδια του Χριστάρα (τα οποία βρίσκω εξαιρετικά, ιδίως τις Ε90/92 και Ε60) πιο εύπεπτα και στην ουσία απλά μένουν στη μέση μη κάνοντας τίποτα σωστά. Κατ' εμέ η πενβέ είτε θα πρέπει να φέρει πίσω τον Χριστάρα, είτε ν' αλλάξει τελείως σχεδιαστική γλώσσα.

Προσωπική άποψη βέβαια... Και άσχετο με το πόσο καλό θα είναι σαν αμάξι... μιλάω αποκλειστικά για την εξωτερική εμφάνιση...




You asked for it! :innocent: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#329627 Αχεμ. Η Ε90 ηταν η αρχη του τελους για τον Bangle. Πολυ μικρη σχεση εχει με την Ε60 για να μην μιλησω για 7 pro fl και 6 της αντιστοιχης περιοδου


< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#329685
pik. έγραψε:Εικόνα
Εικόνα
:metalo: :metalo: :metalo: :omg:

ποσο τελειο ειναι;
Πολύ κοντά στο τέλειο είναι αλλά τις παραέχουν κάνει μεγάλες.... Μπορεί να το κρύβουν στο μάτι αλλά σε στενό δρόμο και στο παρκάρισμα δεν κρύβεται. Γενικά πρέπει να αρχίσουν να μικραίνουν τα αυτοκίνητα χωρίς να μειώνονται οι εσωτερικοί χώροι, αυτό θα είναι πρόοδος.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#329699 Δημήτρη διαφωνούμε στο χρώμα.
ΙΜΟ το μπλε είναι λουκούμι για το συγκεκριμένο αμάξι ενώ το λευκό μάλλον έχω βαρεθεί να το βλέπω και σίγουρα δεν θα το επέλεγα για τη συγκεκριμένη κατηγορία.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#329700
EDDIE_147 έγραψε:Δημήτρη διαφωνούμε στο χρώμα.
ΙΜΟ το μπλε είναι λουκούμι για το συγκεκριμένο αμάξι ενώ το λευκό μάλλον έχω βαρεθεί να το βλέπω και σίγουρα δεν θα το επέλεγα για τη συγκεκριμένη κατηγορία.


Που να τη δεις σε μαύρη.
Μαύρη και το γκρι μεταλλικό της παρουσίασης είναι τα χρώματα της.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#329732
mirage έγραψε:Αχεμ. Η Ε90 ηταν η αρχη του τελους για τον Bangle. Πολυ μικρη σχεση εχει με την Ε60 για να μην μιλησω για 7 pro fl και 6 της αντιστοιχης περιοδου


< >


Όντως, ήταν λίγο νερωμένη σε σχέση με την Ε60, αλλά όχι ιδιαίτερα...

sknipper έγραψε: τις παραέχουν κάνει μεγάλες.... Μπορεί να το κρύβουν στο μάτι αλλά σε στενό δρόμο και στο παρκάρισμα δεν κρύβεται. Γενικά πρέπει να αρχίσουν να μικραίνουν τα αυτοκίνητα χωρίς να μειώνονται οι εσωτερικοί χώροι, αυτό θα είναι πρόοδος.


+ άπειρο...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#329767
markvag έγραψε:
pik. έγραψε:
markvag έγραψε:Θέλεις ειλικρινή απάντηση;;; :innocent: :lol: :lol:

οχι δεν θελω ειλικρινη.
την δικη σου θελω.... :lol:


ΟΚ...

pik. έγραψε:ποσο τελειο ειναι;


Καθόλου! Μα καθόλου όμως... όπως σου έχω πει, τα μετα-Bangle σχέδια της πενβέ δεν μ' αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ, γιατί είναι μια προσπάθεια να κάνουν τα σχέδια του Χριστάρα (τα οποία βρίσκω εξαιρετικά, ιδίως τις Ε90/92 και Ε60) πιο εύπεπτα και στην ουσία απλά μένουν στη μέση μη κάνοντας τίποτα σωστά. Κατ' εμέ η πενβέ είτε θα πρέπει να φέρει πίσω τον Χριστάρα, είτε ν' αλλάξει τελείως σχεδιαστική γλώσσα.



You asked for it! :innocent: :lol: :lol:

αφου Ιαπωνας το σχεδιασε το αμαξι μας :lol:
Giuseppe Busso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Δημήτρη διαφωνούμε στο χρώμα.
ΙΜΟ το μπλε είναι λουκούμι για το συγκεκριμένο αμάξι ενώ το λευκό μάλλον έχω βαρεθεί να το βλέπω και σίγουρα δεν θα το επέλεγα για τη συγκεκριμένη κατηγορία.


Που να τη δεις σε μαύρη.
Μαύρη και το γκρι μεταλλικό της παρουσίασης είναι τα χρώματα της.

ναι μαυρο και γκρι ειναι τα χρωματα της αλλα και ασπρο δεν ειναι ασχημο....

το αμαξι ειναι μεγαλο δεν λεω.
Ομως ειναι πανεμορφο.Πολυ περιεργος να το δω Touring
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#329822 Μάρκο μπορεί ο Bangle να έβγαλε ωραία 5άρα και Ζ4, αλλά η 6άρα και η 7άρα του (νυσταγμένες κουκουβάγιες στη μούρη με ένα μπαούλο στον κώλο) ήταν τραγικές! :svivhaha: :tomato: