Τα πρωτότυπα και τα μελλοντικά μοντέλα των κατασκευαστών
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#192210 Το εσωτερικό το βρίσκω κιτς στα όρια της παράνοιας και για αυτό μου αρέσει πολύ.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#192216
popolaros έγραψε:
ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ;;;;;;


ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ!!

Εικόνα

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΒΙΝΤΑΖ!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#192240 Έχουν φτιάξει κανένα; Γιατί εμένα οι φωτογραφίες μου μοιάζουν για φωτορεαλισμός και όχι πραγματικές. Το μαύρο δείχνει πιο ωραίο. Δεν ξέρω βέβαια αν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά για να πάρεις κάτι που δείχνει vintage χωρίς εν τέλει να είναι... Γιατί να μην αγοράσεις κάτι αυθεντικά vintage αν γουστάρεις;
Εντάξει, το συγκεκριμένο έχει όλες τις ανέσεις και την ασφάλεια ενός σύγχρονου αυτοκινήτου μεν, αλλά δεν έχει αυθεντικότητα, είναι ένα περίεργο υβρίδιο.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#192244
Δεν ξέρω βέβαια αν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά για να πάρεις κάτι που δείχνει vintage χωρίς εν τέλει να είναι... Γιατί να μην αγοράσεις κάτι αυθεντικά vintage αν γουστάρεις;


Γιατί το παλιό δεν θα έχει την ασφάλεια, τις επιδόσεις, τα κρατήματα, τις ανέσεις, την αξιοπιστία, και σε κάποιες περιπτώσεις την εξκλουσιβιά ενός ρώσσικου Βιντάζ. Θα έχει μόνο την αυθεντικότητα του παλιού, αλλά σε καθημερινή χρήση και σε θέματα ουσίας θα είναι τρισχειρότερο ακόμη και από Νταεγού Ματίζ που λέει ο λόγος.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#192261 Υπάρχουν και τα restomod ,παλιά αμαξωματα με σύγχρονα ή πολυ αναβαθμισμενα μηχανικά μέρη.
Υ.γ. Ο djet λείπει πολύ απο το φόρουμ κατα τη γνώμη μου

.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#192287
Υπάρχουν και τα restomod ,παλιά αμαξωματα με σύγχρονα ή πολυ αναβαθμισμενα μηχανικά μέρη.


E, ναι, άμα τα παλιακά ήταν τέλεια, δεν θα γινόταν όλο αυτό το φτιασίδωμα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#192297 Porsche Singer :inlove:
Άβαταρ μέλους
By kacey
#192305
belgarion έγραψε:Υπάρχουν και τα restomod ,παλιά αμαξωματα με σύγχρονα ή πολυ αναβαθμισμενα μηχανικά μέρη.
Υ.γ. Ο djet λείπει πολύ απο το φόρουμ κατα τη γνώμη μου


ιδου το "προβλημα" με αυτα, σε σχεση με αυτο του τοπικ.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#192306 Μιλάμε για πλήρως ανακατασκευασμενα αμαξωματα, φυσικά δεν θα είναι τόσο ασφαλή όσο ένα σύγχρονο αλλά ποιος μας λέει ότι το bilenkin είναι ?

.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#192314 To θέμα είναι ότι το σασί είναι ο κύριος ρυθμιστής των περισσοτέρων παραμέτρων. Τεσπά, ο καθείς όπως γουστάρει.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#192321
belgarion έγραψε:Υπάρχουν και τα restomod ,παλιά αμαξωματα με σύγχρονα ή πολυ αναβαθμισμενα μηχανικά μέρη.
Υ.γ. Ο djet λείπει πολύ απο το φόρουμ κατα τη γνώμη μου

.

Ο D-jet δεν έχει φύγει από το φόρουμ πάντως... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#192323
Anonymous Founder έγραψε:
belgarion έγραψε:Υπάρχουν και τα restomod ,παλιά αμαξωματα με σύγχρονα ή πολυ αναβαθμισμενα μηχανικά μέρη.
Υ.γ. Ο djet λείπει πολύ απο το φόρουμ κατα τη γνώμη μου

.

Ο D-jet δεν έχει φύγει από το φόρουμ πάντως... :iconcool:

Δεν είπα ότι έχει φύγει απλά βλέπω ότι δεν γράφει,ελπίζω να του πάνε όλα καλά και να είναι απασχολημενος με θετικά πράγματα

.